Wrocławska formacja The Tactopers wydaje płytę

Wrocławska formacja Patrycja Obara & The Tactopers wydają concept album „Stories”, na którym znajdzie się 19 piosenek. Koncert z piosenkami oraz  teledysk do utworu „Impeccable” w reżyserii Teo Dumskiego (z muzyką na żywo) zaprezentują publiczności we wtorek 8 sierpnia w Centrum Technologii Audiowizualnych.


Piszą o sobie, że grają prosto. Prosto z serca i prosto w serce. Najpierw było ich dwoje – wokalistka Patrycja Obara i pianista Drezner, potem skład się powiększał, w zależności od projektu. W sesjach nagraniowych albumu „Stories” pomogli także perkusista Przemek Michalak, kontrabasistka Aneta Paneth, oboista Łukasz Wilczura i wiolonczelistka Zuzanna Dzienniak.

Na podwójnym wydawnictwie znajdzie się 19 piosenek, a każda z części (tytuły płyt to “#retrospect” i “#andersenretold”) odsyła do innej historii, zawsze jednak związanej z kobietą i jej relacjami ze światem zewnętrzym oraz z samą sobą. Autorką tekstów jest wokalistka Patrycja Obara, a niepowtarzalny muzyczny klimat spodoba się zarówno fanom jazzu, jak i brzmień nieco bardziej mrocznych.

Płyta „Stories” zostanie wydana na licencji Creative Commons, za sprawą której nagrania będzie można wykorzystywać (ale nie w komercyjnym celu) każdy kto poda informacje o autorach.

ble

Koncert Patrycja Obara & Tactopers w CeTA

Koncert Patrycja Obara & Tactopers w CeTA

Koncert / Jazz
Termin 8 sierpnia 2017 19:00

Miejsce Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA)

Zobacz
Zgłoś uwagę