Wrocławska firma podbija zagraniczne rynki

Clarena otworzyła właśnie swój oddział we Włoszech

  • Zakład Clareny w podwrocławskich Wilczycach. fot/ www.clarena.pl


- Oddziały naszej firmy można już znaleźć w 19 największych krajach Europy i Azji. Teraz przyszedł czas na Włochy – mówi Patricia Popławska, twórca marki i prezes firmy Clarena. - Do decyzji o uruchomieniu tam najnowszego oddziału firmy skłoniły nas same włoskie kosmetyczki i ich bardzo dobre opinie na temat naszych produktów. Zależało im również na stałej współpracy z naszą firmą.

Włoski oddział ma zagwarantować Clarenie możliwość dotarcia do nowych odbiorców i pozwolić na lepszą promocję i dystrybucję jej produktów. Kosmetyki marki trafią zarówno do włoskich profesjonalistów z branży kosmetycznej, jak i do osób zainteresowanych pielęgnacją w domu. W nowym centrum będzie można zapoznać się z ofertą polskiego producenta, kupić profesjonalne preparaty i sprzęt zabiegowy.

Clarena jest obecnie jedyną w Polsce firmą zajmującą się produkcją kosmetyków profesjonalnych i urządzeń do zabiegów w salonach kosmetycznych. Marka, stworzona we Wrocławiu prawie 20 lat temu, dociera z ofertą do prawie 20 tys. gabinetów.

Przedsiębiorstwo od kilku lat wzmacnia swoją pozycję na arenie światowej. Kosmetyki tej marki są już dostępne w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rumunii, Hiszpanii, Rosji, Niemczech, Czechach, Norwegii, Belgii, Bułgarii, Portugalii, Holandii, na Ukrainie i Białorusi, a także w Hong Kongu.

Katarzyna Wiązowska

Zgłoś uwagę