Wrocławska firma z nagrodą HP

Wrocławska spółka AB SA, dystrybutor IT w Europie Środkowo-Wschodniej, po raz trzeci z rzędu został nagrodzony przez HP za świetne wyniki sprzedaży produktów tej firmy. Wrocławska firma została wyróżniona tytułem Dystrybutora Roku w kategorii komputery.

  • nagroda HP

    AB SA z nagrodą HP

  • AB SA

    Siedziba spółki AB SA (fot. AB SA)


HP nagrodziła dystrybutorów, resellerów i firmy z branży retail. Statuetki dla zwycięzców poszczególnych kategorii zostały wręczone podczas gali HP Excellence Award, która odbyła się w Ożarowie Mazowieckim.

– Nagroda od HP to ukoronowanie całorocznej pracy AB SA i dowód uznania dla jej efektów. Pokazuje, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a nasze standardy i kompleksowa oferta przekładają się na doskonałe wyniki sprzedażowe – komentuje Patrycja Gawarecka, dyrektor sprzedaży i marketingu w AB SA.

Nagroda za sprzedaż komputerów w Polsce to kolejne wyróżnienie przyznane AB SA przez HP w ostatnim czasie. Spółka okazała się również najlepszym dystrybutorem komputerów HP w regionie CEE w 2014 r.

Grupa kapitałowa AB jest w czołówce największych dystrybutorów IT, AGD, RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 000 partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

źródło: materiały prasoweZgłoś uwagę