Huczne zakończenie sezonu wrocławskich Ulicożerców

Blisko 30 barów na kółkach zaparkuje w sobotę w Browarze Mieszczańskim. Burgery, naleśniki, kiełbaski z grilla, pizza z pieca i pyszne ciasta, tego między innymi będzie można skosztować podczas wielkiej kulinarnej uczty, czyli „Wrocławscy Ulicożercy. Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa”.

  • festiwal food trucków browar mieszczański wrocław

    Festiwal w Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej 44 rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do 19.00. Wstęp jest wolny!


Pogoda sprzyja wrocławskim Ulicożercom, dlatego w sobotę warto wybrać się na ostatni w tym sezonie Festiwal Food Trucków. Do wyboru będą dania na słodko i na słono, w sumie blisko 30 barów na kółkach zaprezentuje swoją ofertę. Ponadto na miejscu będzie okazja do spróbowania piw z takich browarów, jak Jan Olbracht, Pinta, Czarny Kot, Dr.Brew, Birbant i wielu innych.

Podczas imprezy ze smakiem pożegnamy lato i z wielkim apetytem wkroczymy w jesień. Wybierzemy Najlepszą Potrawę Food Truckową 2014. Zwycięzcę wyłoni jury, w gronie którego nie zabraknie kulinarnych ekspertów szefów kuchni czy uznanych blogerów kulinarnych.

Festiwal w Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej 44 rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do 19.00. Wstęp jest wolny!

 

W sobotę nakarmią nas:

Taho Café
Pasibus
Happy Little Truck
Sezonowo
Good Luck Grill Food Truck
66 American Burger
Byczy Burger
Shakewave
Bratwursty
Bud-k
Mobile Burgers Wrocław
PASTA Mobile
Natural Born Grillers
4 Kółka i Bułka
Wheel Meal
NIENAŻARTY
Foodszak
The Beef Brothers
Momo-Smak Kuchnia Tybetańska
Własna Robota
ZAPIEKSY WYBOROWE
B.B.Kings
Ciacha
Pizza Truck
Beef'N'Roll
Wurst Kiosk
Slow Food eat good
American Food Truck

 

 

ulaj

 

Zgłoś uwagę