Wrocław Testing Conference 2015

W sobotę, 21 lutego odbędzie się TestFest – konferencja skierowana, przede wszystkim do wrocławskich firm IT i ich pracowników, inżynierów QA (ang. Quality Assurance), czyli specjalistów ds. zapewnienia jakości oprogramowania. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem “Festiwal jakości”.

  • plakat

    fot. organizatorzy


Jak podkreślają organizatorzy, spotkanie będzie okazją do podzielenia się tą wiedzą w lokalnym środowisku, zaprezentowania jak na co dzień pracują testerzy we wrocławskich firmach, a także miejscem do zintegrowania dość rozproszonej społeczności w mieście.

– Wiele firm i korporacji z branży IT ulokowało swoje biura i centra rozwojowe w stolicy Dolnego Śląska, w których pracują specjaliści ds. zapewnia jakości oprogramowania, a pomimo tego nie odbywa się tutaj żadne duże wydarzenie testerskie. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapraszamy na TestFest - konferencję organizowaną przez specjalistów pracujących we wrocławskich firmach IT – mówi Stefania Winkel, z Komitetu Organizacyjnego Konferencji TestFest 2015

TestFest odbędzie się w sobotę 21 lutego w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej w budynku D20. Konferencja jest bezpłatna.

– Z przykrością informujemy, że miejsc na konferencji zabrakło już w niecałą dobę po rozpoczęciu zapisów, obecnie uzupełniania jest lista rezerwowa, na wypadek rezygnacji któregokolwiek z zapisanych gości. Dla wszystkich, którzy nie będą mieli okazji uczestniczyć, udostępnione zostaną obszerne materiały medialne z samego wydarzenia, jak również wszystkie prezentacje – informują organizatorzy. Szczegóły informacji na stronie: www.testfest.wroclaw.pl.

Zgłoś uwagę