Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkaset psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00.  

Zenek numer ewidencyjny 224/17

Kotek ma 5-lat, do schroniska trafił za pierwszym razem w sierpniu tamtego roku, znalazł dom, jednak niestety wrócił z powrotem. Zenek okazał się być bardzo walecznym kotem- zastraszył wszystkie koty, psy sąsiadów oraz ugryzł właściciela. Zenek jest bardzo miły, jednak niezależny, chodzący własnymi ścieżkami, z charakterkiem. Gdy mu się coś nie spodoba, potrafi pacnąć łapą. Potrafi się zachować w mieszkaniu, jednak też dużo czasu spędza na dworze. Wykastrowany.

Czudo nr ewidencyjny 225/17

To około 6-letni samczyk. Klasyczny przedstawiciel swojej rasy, czyli chow-chow. Jest bardzo nieufny, może ugryźć. Potrzebuje spokojnego i cierpliwego właściciela, najlepiej z doświadczeniem w prowadzeniu psów tej rasy.

Scott nr ewidencyjny 163/17

Kot ma ok 7-lat, został oddany przez właściciela z powodu braku możliwości dalszej opieki. Wykastrowany. Kocurek trochę płochy, strachliwy, jednak przy bliższym kontakcie bardzo miły, lubiący głaskanie. Na pewno będzie potrzebował czasu na aklimatyzację.

Burbon nr ewidencyjny 221/17

Pies ma 6 lat. Został zwrócony z adopcji, gdyż ma dość trudny charakter. Potrafi być bardzo uprzejmy i się podporządkować. Z drugiej strony potrafi także być agresywny do ludzi, którym nie okazuje posłuszeństwa. Nie nadaje się do innych zwierząt. Burbon nada się do osoby bardzo aktywnej, która ma doświadczenie w prowadzeniu psów.

Pucek nr ewidencyjny 131/17

Kotek ma 6-lat, wykastrowany. Przemiły, bardzo kontraktowy, ufny. Lubi sobie pojeść  Nie akceptuje kocurów, często wchodzi z nimi w konflikty, jest dominujący. Preferowany dom z ogrodem.

Ziomek nr ewidencyjny 165/17

To 2-letni psiak. Bardzo aktywny i wymagający – potrzebuje ogromnej dawki ruchu. Uwielbia wodę, spacery, zabawy. Jest bardzo kontaktowy i chętny do pracy z człowiekiem. Polecany do domu z możliwością wyjścia na ogród.

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę