Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkaset psów i kotów przebywa we wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Binio 219/17

Ma 2 lata, trafił do schroniska po śmierci właściciela. Drobny kocurek, na razie bardzo wystraszony. Będzie do adopcji od 5.05.2017.

Rambo 446/17

Roczny psiak w typie amstaffa. Został oddany, gdyż właścicielka nie radziła sobie z jego temperamentem. Rambo brudzi w domu i niszczy, gdy zostaje sam. Ma masę energii, potrzebuje bardzo cierpliwego właściciela z doświadczeniem w prowadzeniu psów TTB.

Maurycy 162/17

Ma 14 lat, został oddany z powodu braku możliwości dalszej opieki. Bardzo chudy. Potwornie wystraszony schroniskowym otoczeniem, większość czasu spędza w ukryciu. Jest bardzo zestresowany, jednak to przemiły kot. Uwielbia głaskanie, tuli się i mruczy, potrzebuje tylko odrobiny czasu na nabranie zaufania. Spokojny, domowy. Pilnie szuka domu!

Brevi 319/17

Piesek ma około 6 lat. Jest w typie sznaucera. Brevi jest niewidomy. W schronisku czuje się bardzo osamotniony. Bardzo się cieszy, kiedy wychodzi na spacer. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt. Brevi to idealny psi przyjaciel.

Leon 159/17

Ma ok 2,5 roku. Został znaleziony, prawdopodobnie po wypadku. przeszedł operację tylnej łapy. Kocurek na razie nie ufny do ludzi. Wykastrowany.

Fila 304/17

To około 12-letnia sunia. Spokojna, delikatna, ostrożna. Bardzo się stresuje Sshroniskiem i potrzebuje domu. Fila jest bardzo zgodna z innymi psami.

fot: schronisko

Zgłoś uwagę