Przygarnij psiaka i kociaka

Adoptowanie starszego czworonoga to nie tylko zyskanie zrównoważonego domowego pupila ale też wielkiego oddania i wdzięczności. W naszej adopcyjnej co weekendowej serii przedstawiamy klub kociego seniora. 


Zwierzaki można adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Tina 14 lat, numer ewidencyjny 357/16

Kotka przez całe życie mieszkała w jednym domu. Kotka miała chorobę skóry. Imię Tina otrzymała w schronisku - nie wiadomo nawet, jak się wcześniej nazywała. Jest przerażona i smutna - chowa się w kocu, słabo je. Daje się pogłaskać, jednak bardzo się boi. Bardzo pilnie szuka cierpliwej i wyrozumiałej osoby. Kotka jest wysterylizowana

Balbinka 18 lat, numer ewidencyjny 387/16

Została znaleziona na ul. Legnickiej. Była w bardzo ciężkim stanie - osłabiona, głodna i chuda. Teraz już dochodzi do siebie i oczekuje nowego domku. Balbina ma jeszcze przełysienia, rude przebarwienia na sierści, jest zaniedbana. Koteczka bardzo spokojna, trochę wycofana i nieśmiała, ale przemiła. Bardzo lubi głaskanie. Nie wchodzi w konflikty z innymi kotami. Bardzo potrzebuje kochającego domku. Jest wysterylizowana

Milka 10 lat, numer ewidencyjny 474/16

Została oddana przez właściciela. Kicia jest wycofana ale spokojna. Niestety ma chory pęcherz i być może to było prawdziwym powodem oddania jej do schroniska. Potrzebuje odpowiedzialnego i dobrego domu. Jest wysterylizowana.

Krysia 10 lat, numer ewidencyjny 417/16

Kotka trafiła do schroniska po raz pierwszy w grudniu 2014 r., została wtedy oddana z powodu wyjazdu opiekunów za granicę, znalazła nowy dom, jednak ponownie trafiła jako znajda. Spokojna kotka, która większość czasu spędza na drzemce. Lubi głaskanie, ale na własnych zasadach, gdy nie ma na to ochoty, to ostrzegawczo buczy. Nie toleruje innych kotów. Raczej nie powinna mieszkać z małymi dziećmi, potrzebuje spokoju. Jest wysterylizowana.

KATIA 10 lat, numer ewidencyjny 316/16

Trafiła do schroniska po śmierci właściciela. Rodzina przekazała, że Katia jest miła, domowa, kuwetowa, ale niezależna, chodząca własnymi ścieżkami.

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę