Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Łatka 10 lat, numer ewidencyjny 276/16

Została znaleziona przywiązana do ławki. Jest dostojna, piękna, z cudną sierścią. Statecznie przechadza się na spacerze, z nostalgią obwąchując trawę. Jednocześnie jest cichym, spokojnym psem, nie narzucającym się swoją obecnością. Grzecznie wykonuje polecenia, poddaje się z uległością zabiegom. Idealna dla osoby ceniącej sobie ciszę, spokój i wolne przechadzki po parku.

Milka 10 lat, numer ewidencyjny 474/16

 

Została oddana przez właściciela. Powód? Agresywna do dziecka innych kotów. Ma chory pęcherz. To idealny kot dla kogoś bez innych zwierząt w domu. Teraz jest bardzo zestresowana. Jest wysterylizowana.

Ferdek 5 lat, numer ewidencyjny 392/16

Został znaleziony na ul Nowodworskiej. Duży kocur. Ferdek jest bardzo odważnym kotem, który nie boi się obcych i szybko aklimatyzuje się w nowym miejscu. Bardzo lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem, ale jest też trochę niezależny, chodzący własnymi ścieżkami. Ferdek całkowicie nie toleruje innych kotów, ustawia wszystkie po kątach. Jest wykastrowany.

Kobra 5 lat, numer ewidencyjny 389/16

Została oddana przez właściciela, ponieważ brudzi w domu. Duża, zadbana. Miła, ale charakterna. Jest wysterylizowana.

Zgłoś uwagę