Wrocławskie imprezy sportowe w czerwcu – [KALENDARIUM]

Sprawdź, co dzieje się we Wrocławiu w czerwcu. Lista wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.


Zielony Wrocław. Bieg na orientację

2 czerwca 2015

We wtorek 2 czerwca, w parku Wschodnim zorganizowany zostanie  bieg na orientację. Więcej informacji tutaj.

 

Mecz żużlowej ekstraligi Betard Sparta Wrocław z Unią Leszno

4 czerwca 2015

Stadion Olimpijski Wrocław

W czwartek, 4 czerwca żużlowcy Betardu Sparty Wrocław zmierzą się z zespołem Unia Leszno w meczu 7. kolejki ekstraligi. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim. Aktualności znajdziecie na www.wts.pl.

Mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego Panthers Wrocław – Seahawks Gdynia

6 czerwca 2015

W sobotę, 6 czerwca, futboliści Panthers Wrocław zagrają z zespołem Seahawks Gdynia w meczu kolejki PLFA. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Olimpijskim. Po aktualności siegajcie tutaj.

Parkrun Wrocław

 

6 czerwca 2015

O godz. 9:00 odbędzie się cykliczne bieganie dla wszystkich zainteresowanych. Trasa w całości umiejscowiona na wałach pomiędzy Mostem Trzebnickim i Warszawskim. Start na wałach w od strony Mostu Trzebnickiego na wysokości działek. Trasa biegnie cały czas prosto w kierunku Mostu Warszawskiego. Po 1.250 metrach, koło mostu kolejowego, biegacze zawracają i kierują się z powrotem do miejsca startu. Cała trasę należy przebiec dwukrotnie. Miejsce startu jest jednocześnie metą. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

II bieg Wielkiej Wsypy Piastowska Piętnastka

7 czerwca 2015

Do pokonania jest 15 km. Trasa. Start o godz.12.00 przy ulicy Kopernika.

więcej informacji i regulamin znajdziecie tutaj.

 

5. dzień wyścigowy na Wrocławskich Partynicach

7 czerwca 2015

Dzień Prezydencki. Początek o godzinie 12.00. Zaplanowano 7 gonitw. Najważniejsza o Nagrodę Prezydenta Wrocławia na dystansie 2400 m., i o Nagrodę Prezydenta Sopotu na dystansie 4000m. Aktualne informacje znajdziecie tutaj.

 

Mecz ekstraklasy Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin

7 czerwca 2015

O godz. 18.00 na Stadionie Miejskim odbędzie się meci 37 kolejka T-mobile extraklasy, pomiędzy Śląskiem Wrocław i Pogonią Szczecin. Najnowsze wiadomości o klubie znajdziecie na slaskwroclaw.pl.

 

Mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego Panthers Wrocław – Kozły Poznań

13 czerwca 2015

Stadion Olimpijski Wrocław

W sobotę, 13 czerwca żużlowcy Betardu Sparty Wrocław zmierzą się z zespołem Kozły Poznań w meczu 9. kolejki ekstraligi. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim. Po aktualności sięgajcie tutaj.

Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking

13 czerwca 2015

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 5. edycji zawodów o puchar prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Impreza odbędzie się w ramach obchodów Święta Wrocławia. Współgospodarzem Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking będzie Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. – Zawodnicy będą rywalizować na torze wyścigowym. Trasa będzie dość szybka i możemy liczyć na dobre wyniki. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Parkrun Wrocław

13 czerwca 2015

O godz. 9:00 odbędzie się cykliczne bieganie dla wszystkich zainteresowanych. Trasa w całości umiejscowiona na wałach pomiędzy Mostem Trzebnickim i Warszawskim. Start na wałach w od strony Mostu Trzebnickiego na wysokości działek. Trasa biegnie cały czas prosto w kierunku Mostu Warszawskiego. Po 1.250 metrach, koło mostu kolejowego, biegacze zawracają i kierują się z powrotem do miejsca startu. Cała trasę należy przebiec dwukrotnie. Miejsce startu jest jednocześnie metą. Więcej informacji na stronie.

Nocny Wrocławski Półmaraton

20 czerwca 2015

Godz. 21.00

W biegu weźmie udział maksymalnie siedem tysięcy osób, które zmierzą się z trasą o długości 21 km i 97 metrów. Uczestnicy pobiegną przez centrum miasta. Start i meta na Stadionie Olimpijskim. Więcej informacji tutaj.

Parkrun Wrocław

20 czerwca 2015

O godz. 9:00 odbędzie się cykliczne bieganie dla wszystkich zainteresowanych. Trasa w całości umiejscowiona na wałach pomiędzy Mostem Trzebnickim i Warszawskim. Start na wałach w od strony Mostu Trzebnickiego na wysokości działek. Trasa biegnie cały czas prosto w kierunku Mostu Warszawskiego. Po 1.250 metrach, koło mostu kolejowego, biegacze zawracają i kierują się z powrotem do miejsca startu. Cała trasę należy przebiec dwukrotnie. Miejsce startu jest jednocześnie metą. Więcej info na stronie.

6. dzień wyścigowy na Wrocławskich Partynicach

21 czerwca 2015

Zaplanowano 7 gonitw, najważniejsza to Memoriał Kasi Litwiniuk na dystansie 1600 m. Aktualne informacje znajdziecie na wtwk-partynice.pl .

Pierwszy oficjalny trening Inline Alpine

21 czerwca 2015

Pierwszy oficjalny trening Inline Alpine odbędzie się we Wrocławiu przy stadionie miejskim ( brama prowadząca na trybunę "D" wejście od strony ul. Lotniczej). Trening będzie całkowicie darmowy. Chętni powinni zabrać ze sobą: rolki, kask - obowiązkowo; ochraniacze slalomowe i kije. Szczegóły znajdziecie na facebooku.

Mecz żużlowej ekstraligi Betard Sparta Wrocław z KS Toruń

21 czerwca 2015

Stadion Olimpijski Wrocław

W niedzielę, 21 czerwca żużlowcy Betardu Sparty Wrocław zmierzą się z zespołem KS Toruń w meczu 9. Kolejce ekstraligi. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim. Więcej informacji www.wts.pl.

7. dzień wyścigowy na Wrocławskich Partynicach

28 czerwca 2015

Godz. 12.00. Na ostatnią czerwcową niedzielę zaplanowano 8 gonitw. Najważniejszy bieg dnia to wyścig Trial. Więcej info tutaj .

 Mecz żużlowej ekstraligi Betard Sparta Wrocław z PGE Stal Rzeszów

28 czerwca 2015

Stadion Olimpijski Wrocław

W niedzielę, 28 czerwca żużlowcy Betardu Sparty Wrocław zmierzą się z zespołem PGE Stal Rzeszów w meczu 10. kolejki ekstraligi. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim. Aktualności na stronie www.wts.pl.

Zgłoś uwagę