Wrocław Global Forum 2016 - zostań wolontariuszem

Wrocław po raz kolejny stanie się gospodarzem transatlantyckiej konferencji, w której wezmą udział cenieni na arenie międzynarodowej liderzy świata polityki, biznesu oraz nauki. To niecodzienna okazja, by znaleźć się w środku wielkich wydarzeń.


Jeśli choć na chwilę chciałbyś stać się częścią świata dyplomacji to nadchodzące wydarzenie stwarza ku temu doskonałą okazję. To także szansa na poszerzenie horyzontów, nawiązanie interesujących kontaktów i możliwość przysłuchania się międzynarodowej debacie.

Od swej pierwszej edycji Wrocław Global Forum gromadzi wielu znamienitych gości, wśród których znaleźli się m.in.: Lech Wałęsa, Agnieszka Holland, Zbigniew Brzezinski, Garry Kasparov, Vitali Klitschko czy Thomas Enders.

Tegoroczna odsłona wydarzenia będzie miała miejsce w dniach 2-3 czerwca i jest kolejną możliwością spotkania wielu znanych osobistości.

Wolontariusze mają szansę zaangażować się we współpracę w jednej z kilku grup zadaniowych: Grupie Hotelowej, Grupie Logistycznej, Grupach Wrocławskiego Centrum Kongresowego, ‘Crisis Team’ (Grupie do zadań specjalnych) oraz Flying Angels. Organizatorzy oferują możliwość przyjrzenia się kulisom powstawania wydarzenia, wykorzystanie języka obcego w praktyce, dwujęzyczny certyfikat, potwierdzający zaangażowanie w wydarzenie, szkolenia oraz nabycie nowych umiejętności.

Od kandydatów oczekiwana jest przede wszystkim dyspozycyjność w dniach 1-4 czerwca 2016 roku oraz znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Więcej informacji na stronie www.wroclawglobalforum.com. W zakładce „Volunteers” znajdziesz opis grup zadaniowych oraz formularz aplikacyjny.

Wrocław Global Forum organizowane jest przez Miasto Wrocław, amerykański think-tank Atlantic Council oraz Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. Podczas kilkudniowej debaty omawiana jest tematyka partnerstwa transatlantyckiego w kontekście bezpieczeństwa, demokracji oraz globalnego dobrobytu. Istotnym punktem Forum jest uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród Atlantic Council Freedom Awards. Ich laureatami są osoby i organizacje broniące idei wolności na świecie oraz przyczyniające się do szerzenia swobód obywatelskich.

materiały organizatora

Zgłoś uwagę