Zaproszenie na targi i pokazy mody na WFM [ZAKOŃCZONY]

Jak modnie się ubrać w nadchodzącym sezonie w rzeczy i akcesoria, które proponują polscy projektanci – po raz 6. będzie można się przekonać, przychodząc na Wrocław Fashion Meeting. Nie tylko zresztą przekonać, ponieważ bogata oferta modnych kolekcji dla pań, panów oraz dzieci zostanie wystawiona na sprzedaż.  


Warto również skorzystać z okazji spotkania z wizażystami, stylistami czy kosmetologami, którzy doradzą w kwestii mody i urody. Główną atrakcją każdego WFM są z pewnością pokazy modnych kolekcji na wybiegu, które tradycyjnie poprowadzi Conrado Moreno, a także finał konkursu Stylowy Wrocław, w którym czekają atrakcyjne nagrody. Upominki przygotowano również, jak zwykle, dla odwiedzających targi.

Jeśli więc lubisz modę albo planujesz stylowe świąteczne zakupy – Wrocław Fashion Meeting jest właśnie dla Ciebie. Oprócz tej zachęty, mamy dla naszych Czytelników 20 podwójnych zaproszeń na dwa targowe dni – 21-22 listopada. Rozdamy je wśród tych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie:

Kto będzie gościem specjalnym 6. edycji Wrocław Fashion Meeting?    

Na odpowiedzi czekamy do 15 listopada, do północy. Zaproszenia będą do odbioru w siedzibie naszej redakcji przy pl. Solnym 14, opd poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-16.00. Z wybranymi osobami skontaktujemy się e-mailowo.

ODPOWIEDŹ: Jerzy Antkowiak

Poczas 6. edycji WFM Jerzy Antkowiak wystapi również jako juror w konkursie stylizacyjnym „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”. Podczas targów będzie można kupić książkę pt. „Niegrzeczny chłopiec polskiej mody”, której współautorem, razem z Agnieszką L. Janas, jest nestor polskich projektantów i porozmawiać z nim.  

Zgłoś uwagę