Wrocław będzie miał eko-taksówki [ZDJĘCIA]

Już jutro na ulice Wrocławia wyjadą hybrydowe taksówki firmy EcoCar S.A. To pierwsza ekologiczna korporacja taksówkarska w mieście. Inauguracja działalności nastąpi 23 lipca w salonie Toyota Długołęka, bo cała flota przewoźnika to hybrydowe toyoty.


EcoCar S.A. wyróżnia się spośród konkurencji unikalnym, na rynku przewozów taksówkowych, stylem prowadzenia działalności. W latach 2015-2017 planuje wymianę floty samochodowej i zamierza zastąpić auta z silnikiem benzynowym na auta hybrydowe. Pomimo że firma istnieje od zaledwie dwóch lat i startowała na rynku z 50 taksówkami, zdążyła już zdobyć zaufanie wielu klientów w Warszawie. Wszystko za sprawą polityki jakościowej i orientacji na pasażerów. Firma dba również o ekologię, jednym z jej priorytetów jest wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju w trosce o środowisko naturalne.
 

- Po udanej ekspansji na warszawskim rynku taksówkowym postanowiliśmy realizować naszą strategię działania w innych miastach Polski. W pierwszej kolejności postawiliśmy na Wrocław, ponieważ to miasto z dużym potencjałem. Mamy nadzieję, że wrocławianie chętnie przesiądą się do naszych ekologicznych taksówek, które są przyjazne nie tylko dla środowiska, ale i dla klienta. Flota EcoCar  S.A. wyróżnia się biało-zieloną kolorystyką, a wszystkie auta wyposażone są w terminale kart płatniczych oraz foteliki dla dzieci - zachęca Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu EcoCar S.A.

Firma gwarantuje także, że żadne auto nie będzie starsze niż 3 lata. Do pracy pierwsi taksówkarze ruszą jutro popołudniu.

Zgłoś uwagę