Wrocław Business Starter - rekrutacja trwa do 11 maja

Wrocław Business Starter (WBS) to program skierowany do osób, które mają pomysł na własną firmę. Do wygrania nawet 10 000 zł a swoje pomysły można zgłaszać do 11 maja.


Konkurs daje szansę na bezpłatne rozpoczęcie biznesu w Inkubatorze AIP we Wrocławiu pod okiem specjalistów oraz rozwoju swoich kompetencji i umiejętności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

4 etapy i finał

Konkurs składa się z 4 etapów. Finalnie najlepsze projekty otrzymają nagrodę w wysokości po 10 000 zł. Wyboru zwycięzców dokona Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli AIP oraz Mecenasa działań AIP – firmy UBS.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz on-line, w którym należy umieścić m.in. dane osobowe, informacje o wykształceniu, profilu działalności firmy wraz z opisem pomysłu biznesowego. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: http://wroclawbusinessstareter. Najbardziej punktowane przez organizatorów będą:

  • innowacyjność pomysłu, strategia rozwoju
  • start-upu oraz rzeczywista możliwość wdrożenia pomysłu w życie. Pierwszy etap rekrutacji już trwa
  • zgłoszenia przyjmowane są do 11 maja 2016 roku.

- To pierwszy taki projekt organizowany we Wrocławiu. Dzięki takim inicjatywom chcemy przyczyniać się do rozwoju środowiska start-upowego, a co za tym idzie - miasta. W tej inauguracyjnej edycji liczymy na ponad 200 zgłoszeń, z których na pewno wyłonią się oryginalne i innowacyjne pomysły. Przewidziana pula nagród do wygrania to 40 tys. zł – mówi Sebastian Kolisz, partner zarządzający AIP.Zgłoś uwagę