Jak zostać wolontariuszem NFM

Ważna jest dyspozycyjność, zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie, ale przyda się też znajomość angielskiego, a przede wszystkim zainteresowanie muzyką, jaka będzie grana w NFM. Forum zaprasza wolontariuszy przez cały sezon.

  • wolontariusze NFM

    Wolontariusze mogą zgłaszać się przez cały sezon


Wszyscy chętni (w wieku od 16 do 35 lat) mają do wyboru pracę w trzech działach.

Marketing i reklama

Tutaj praca będzie polegała m.in. na dystrybucji materiałów reklamowych (i pilnowaniu, by były dobrze wyeksponowane), przygotowywaniu akcji promocyjnych związanych z wydarzeniami w NFM, ale też pomoc w przygotowywaniu konferencji prasowych i spotkań z artystami. Będzie też opcja archiwizowania materiałów reklamowych i niewielkie prace biurowe.

Obsługa widowni

Potrzebne będzie CV, bo tutaj obowiązuje rozmowa kwalifikacyjna. Zadania czekają różne. Konieczna okaże się znajomość języka angielskiego, zwłaszcza że wolontariusz będzie miał za zadanie opiekę nad gośćmi (także VIP), szukanie dla nich miejsca, informowanie o programie. Ponadto pilnowanie porządku na sali (także największej na 1820 miejsc) i wręczanie artystom kwiatów po koncercie.

Dział Promocji

Wolontariusze będą współpracowali z działem logistycznym i producentami konkretnych koncertów, będą także opiekunami – pilotami artystów (tu także konieczna jest znajomość języka angielskiego). Ważna uwaga – w tym dziale ważna jest dyspozycyjność.

Korzyści dla wolontariuszy

Po miesiącu pracy wolontariusz otrzymuje specjalny identyfikator uprawniający wstęp na wszystkie wydarzenia NFM. Może też zaliczyć staż do praktyk, a po zakończeniu pracy otrzyma też referencje. Dla wolontariuszy przewidziano także upominki - gadżety NFM.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie NFM.

Zgłoś uwagę