Bilety na Wratislavię Cantans taniej do 30 czerwca

Tegoroczny festiwal Wratislavia Cantans będzie wyjątkowy z wielu powodów. Po pierwsze – to edycja jubileuszowa (świętujemy 50. lecie). Po drugie – wielu koncertów posłuchamy już w nowych salach Narodowego Forum Muzyki. Po trzecie – w programie wielkie gwiazdy i fantastyczne utwory. Po czwarte – jeszcze do 30 czerwca bilety kupimy w promocyjnych cenach.

  • wratislavia cantans 2015

    Festiwal Wratislavia Cantans potrwa od 6 września do 19 września we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku


Bilety taniej nawet do 100 zł

Warto już teraz dokładnie przejrzeć program festiwalu Wratislavia Cantans (o gwiazdach przeczytacie tutaj), zaznaczyć, na które wydarzenia chcielibyśmy się wybrać, bo kupując bilety do końca czerwca możemy sporo przyoszczędzić. Zwłaszcza jeśli na koncerty pójdziemy np. całą rodziną. Wtedy zapłacimy nawet do 100 zł taniej! I usiądziemy w lepszych miejscach sal.

Taniej na symfonie Mahlera

Przedsprzedaż nie dotyczy wprawdzie wszystkich koncertów (nie obejmuje np. inauguracyjnego wieczoru 6 września, czy koncertu ze Świętem wiosny 12 września), ale za to już na obydwie monumentalne symfonie Gustava Mahlera (IX z Zubinem Mehtą i Izraelskimi Symfonikami – 7 września, Symfonia Tysiąca z Jackiem Kaspszykiem 19 września) możemy swobodnie kupić tańsze bilety.

Jakie są okazje? W większości cena jest niższa o 20 zł. Tak więc na kultowe bachowskie Wariacje Goldbergowskie 17 września w sali czarnej NFM zamiast 60 i 40 zł (odpowiednio normalny i ulgowy bilet) zapłacimy 40 i 20 zł. Na wspomnianą IX Symfonię Mahlera (pod batutą słynnego Zubina Mehty 7 września) wydamy – zamiast 150 i 110 zł – 130 i 90 zł (za bilet normalny, miejsca I). Promocje cenowe nie obejmują biletów VIP, czyli miejsc najdroższych.

Jak kupić bilety

Bilety na 50. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans kupimy w kasie Narodowego Forum Muzyki oraz online. Dokładny grafik cen normalnych i w przedsprzedaży znajdziecie tutaj.

Zgłoś uwagę