Wokalista Piotr Sałata wystąpi w Klubie Anima

Głos, który koi, powoduje przyjemne mrowienie i sprawia, że chce się do niego cięgle wracać. Piotr Sałata śpiewa tak, że od pierwszej nuty zachwycił jurorów „The Voice of Poland”. I choć nie kontynuował swojego uczestnictwa w programie jego płyta „Czuła gra” i tak stała się sukcesem. W niedzielę zaśpiewa w Klubie Anima.


Piotr Sałata zabłysnął standardem "Georgia on My Mind" z repertuaru Raya Charlesa. Słuchali go nie tylko Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska, ale uczestnicy "The Voice of Poland", a spodobał się na tyle, że potem wręcz zmuszono go, by nagrał swoją wersję utworu. Zarejestrował ją w domu kultury w Końskich (województwo świętokrzyskie), miejscowości, z której pochodzi. Na razie na rynku jest jego pierwszy album, wspomniana „Czuła gra”, ale w kolejce czeka już kolejny, materiał został przygotowany, teraz to kwestia jego opublikowania.

Do kogo trafi muzyka Piotra Sałaty? Przede wszystkim do wielbicieli dobrego wokalu w przyjemnych aranżacjach (Krzysztofa Herdzina, który jest niekwestionowanym ich mistrzem na polskim rynku). Dla miłośników jazzu, soulu i wielkich mistrzów amerykańskich, zwłaszcza nieodżałowanego Barry’ego White’a.

Koncert Piotra Sałaty, podczas którego zaprezentuje materiał z „Czułej gry” w najbliższą niedzielę 26 października o 18.00 we Wrocławskim Klubie Anima (ul. Pilczycka 47). Bilety kosztują 40 zł (w przedsprzedaży) i 50 zł w dniu koncertu, a na miejsce dojedziemy tramwajami 31 plus i 32 plus (przystanek Pilczycka-Anima).

 

   Zgłoś uwagę