WKS zaprasza kibiców na spotkanie

W czwartek, 14 lipca o godzinie 18:00 w sali VIP stadionu przy ul. Oporowskiej odbędzie się spotkanie przedstawicieli WKS Śląsk Wrocław ze środowiskiem kibiców.


Mile widziani są wszyscy sympatycy, którzy chcieliby zaangażować się w rozwój wrocławskiego klubu. Spotkanie ma charakter otwarty, będą na nim pracownicy działu marketingu i działu sportowego.

Jednym z głównych tematów tego spotkania będzie pomysł założenia Grupy Kreatywnej, która działałaby przy klubie i to jakie korzyści może przynieść bliska współpraca klubu z kibicami.

- Chcemy, aby regularne spotkania z Kibicami stały się stałą częścią kalendarza związanego z działalnością Śląska Wrocław. Być może założenie Grupy Kreatywnej to początek inkubatora pomysłów, które będziemy starali się wprowadzać w życie.  Zapraszam wszystkich serdecznie - jeżeli nie zmieścimy się w sali VIP, to zawsze możemy się przenieść na trybuny legendarnego stadionu przy Oporowskiej. Swego czasu odbywały się tam spotkania z fanami - w części z nich miałem również okazję uczestniczyć - zaprasza szef marketingu Radosław Bąk.

Zgłoś uwagę