Bilety na mecz WKS Śląsk Wrocław - Cracovia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwał do czwartku, 19 lipca 2018 r. do godz. 10.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 4 podwójne bilety na mecz WKS Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (sobota, 21 lipca 2018 r., Stadion Wrocław. Początek o godzinie 15.30.).

Od spotkania u siebie z Cracovią Kraków nowy sezon Lotto Ekstraklasy rozpoczną piłkarze Śląska Wrocław. Wrocławianie tegoroczne zmagania będą chcieli zacząć od zwycięstwa, co nie udało im się od czterech lat. Za każdym razem niezbyt udany początek rozgrywek powodował nerwowość i potrzebę odrabiania strat już po kilku pierwszych kolejkach ligowych. Tym razem podopieczni Tadeusza Pawłowskiego chcą dać sobie i swoim kibicom powody do zadowolenia od premierowego meczu z Cracovią. Będzie to jednak bardzo trudne zadanie, gdyż zespół Michała Probierza również ma w tym sezonie coś do udowodnienia.

Jak wygrać bilety?

Aby wygrać bilety należy do czwartku, 19 lipca do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, numer PESEL (dane swoje oraz osoby towarzyszącej na meczu), adres e-mail (na który zostaną wysłane bilety w PDF) oraz odpowiadając na następujące pytanie:

Ilu piłkarzy dołączyło do składu WKS-u przed tegorocznym sezonem?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę