WKS kontra Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Już 2 sierpnia na własnym stadionie kolejny mecz rozegra Śląsk Wrocław. Rywalem WKS będzie tym razem beniaminek, Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Trwa już sprzedaż biletów na ten mecz.


Jest spora szansa, że zainteresowanie pojedynkiem może być ogromne bo sporo osób będzie chciało zobaczyć klub z 750 osobowej wioski, który awansował do ekstraklasy.

Nieciecza to wioska pod Tarnowem. Nie ma 1000 mieszkańców, ale ma własny klub piłkarski. Do I ligi klub awansował w 2010 roku i od tego czasu liczył się zajmując zazwyczaj pozycji w górnej tabeli. Dzięki udanemu zeszłemu sezonowi i wygranej z Pogonią Siedlce klub awansował do ekstraklasy! I tak oto Termalica Bruk-Bet Nieciecza została drużyną z najmniejszej miejscowości w historii najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Po awansie pojawił się jednak problem z odpowiednim obiektem na którym piłkarze Niecieczy mogliby rozgrywać domowe mecze. Ostatecznie zadecydowano, że te pojedynki piłkarskie będą rozgrywane w Krakowie na stadionie Hutnika. Właściciel klubu i szef Termaliki  zapowiedział jednak, że na stadionie w Niecieczy w najbliższym czasie rozpoczną się prace mające na cele dostosowanie obiektu do wymogów licencyjnych ekstraklasy.

Jak zaprezentują się we Wrocławiu? Będziemy mogli przekonać się już w niedzielę 2 sierpnia o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. 

Wydarzenia na go.wroclaw.pl
Mecz WKS kontra Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Mecz WKS kontra Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Wydarzenia sportowe / Zawody
Termin 2 sierpnia 2015 15:30

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

 

Parkingi przy Stadionie Wrocław.

Zgłoś uwagę