WKS kontra Pogoń Szczecin

W sobotę o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław WKS Śląsk zmierzy się z Pogonią Szczecin. Ten mecz musimy wygrać – mówił na konferencji prasowej trener Tadeusz Pawłowski. Podczas widowiska będzie przeprowadzona zbiórka pluszaków dla chorych dzieci.

  • Podczas sobotniego meczu będą zbierane pluszaki dla podopiecznych fundacji: Na ratunek z chorobą nowotworową


Jest to dla nas kluczowy mecz. Ciągle mamy teoretyczne szanse na pierwszą ósemkę, chłopcom potrzebny jest więc zastrzyk optymizmu i pewności siebie w postaci zwycięstwa – dodał trener.

- Pogoń to zespół dość dobrze zorganizowany w defensywie, który potrafi grać szybką kontrą. Rytmem całego zespołu steruje dwóch środkowych pomocników: Rafał Murawski i Takafumi Akahoshi. Nie wiemy jeszcze czy zagra Lukasz Zwoliński, a on też jest kluczowym graczem Portowców. Mimo wszystko Pogoń jest zespołem do pokonania. Jak zwykle będziemy patrzeć na siebie, niemniej w Pogoń ma w swoim składzie graczy, którzy potrafią dobrze grać w piłkę. Doświadczonych, ogranych w lidze. Na pewno jednak jest to zespół nie lepszy od nas - podkreślał  szkoleniowiec.

Przynieś misia na mecz

Śląsk Wrocław wraz z kibicami włącza się do akcji Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Wspólnymi siłami możemy uczynić święta dzieci weselszymi, a wystarczy do tego tylko przyniesienie na stadion pluszaka!

Plan jest prosty - chcemy uzbierać jak najwięcej pluszaków, aby umilić Święta podopiecznym Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Za każdą nową zabawkę, jaką dostarczycie w sobotę na Stadion Wrocław (punkty zbiórki będą ustawione w punktach depozytowych od ul. Królewieckiej i Lotniczej) otrzymacie kartę z autografem piłkarza Śląska Wrocław.

Do akcji włączają się piłkarze i kibice Śląska Wrocław. Wszystkie uzbierane maskotki trafią przed Świętami do potrzebujących dzieci.

Zgłoś uwagę