WiwatRestauracje – wygraj voucher! [ZAKOŃCZONY]

Już w środę, 17 czerwca startuje także największe w Polsce wydarzenie kulinarne Restaurant Week. Wiosenna edycja potrwa dwa tygodnie – do 30 czerwca. Weźmie w niej udział ponad 300 najciekawszych polskich restauracji, w tym 25 z Wrocławia. Popisowe trzydaniowe menu szefów kuchni kosztuje 49 zł. Chcecie darmowej rezerwacji na festiwal? Weźcie udział w naszym konkursie. 


Warto mieć także na uwadze, że w formie podziękowania dla wszystkich uczestników Restaurant Week za wsparcie lokalnych restauracji każdy gość otrzyma w prezencie butelkę coca-coli a każdy pełnoletni gość – także w prezencie festiwalowy koktajl Martini Fiero & Kinley Tonic.

WiwatRestauracje – idę na festiwal i pomagam!

WiwatRestauracje – idę na festiwal i pomagam!

Termin od 17 czerwca 2020 do 5 lipca 2020

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Jest jeszcze jeden bonus – pierwsze 10 000 osób, które zapłacą BLIKiem za rezerwację na Restaurant Week do 29 czerwca, otrzyma otrzyma 10 zł zniżki na swoją rezerwację festiwalową.

Podczas wiosennego Restaurant Week będzie można spróbować zarówno dań kuchni polskiej, jak i wielu kuchni świata. W ofercie dostępne będą dania wegetariańskie i wegańskie, mięsne i rybne.

Udzielając poprawnej odpowiedzi na nasze pytanie, będzie można zamówić jedno z takich dań, rezerwując stolik za pomocą dwuosobowych voucherów, które mamy do rozdania. 

Na bazie jakiego bardzo zdrowego warzywa przyrząda się sos cipolle?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 15 czerwca, do godz. 12.00. Z osobami, które wygrają vouchery, skontaktujemy się e-mailowo.Zgłoś uwagę