Wirtualna adopcja potrzebujących czworonogów

To okazja dla firm, stowarzyszeń i tych którzy chcieliby pomagać zwierzętom, ale nie mają możliwości aby adoptować czworonoga. Fundacja Węgielek – fundacja na rzecz humanitarnego i godnego traktowania zwierząt rusza z nowym programem wirtualnej adopcji.


– Jesteśmy Fundacją pro-zwierzęcą z siedzibą we Wrocławiu, ale swoją działalnością staramy się pomagać zwierzakom w całej Polsce i nie tylko – przez rok współpracowaliśmy ze schroniskiem na Ukrainie, przyjmując pod opiekę zwierzaki z terenów wojennych. Dzięki pomocy darczyńców udało nam się zadbać o kilkanaście psów i kilkadziesiąt kotów, dziś już w większości szczęśliwych w nowych domach – mówi Agata Magiera z fundacji. – Niektóre z nich, jak również nasi polscy podopieczni, wciąż są z nami i nadal szukają domów, a my w tym czasie szukamy partnerów i sponsorów, którzy chcieliby przyłączyć się do ratowania i zmieniania ich świata na lepszy.

Teraz fundacja wychodzi z propozycją: „ADOPCJA WIRTUALNA dla firm”. – Czym jest, na czym polega? Wystarczy raz w miesiącu pomyśleć o swoim wybranym wśród naszych podopiecznych zwierzaku i przesłać mu wsparcie rzeczowe lub finansowe. My w zamian za to oferujemy zdjęcia zadowolonego psiaka z otrzymanymi artykułami, promocje na naszym Facebooku z oznaczeniem firmy przy psiaku między innymi wstawienie logo, informacje na naszej stronie internetowej i wzajemna promocje.

– Jeśli jesteście zainteresowany współpracą z Fundacją – masz towar, którego nie możesz sprzedać np. ze względu na uszkodzone opakowanie, chcesz podzielić się z potrzebującymi, albo po prostu wesprzeć Fundację – skontaktuj się z nami – dodaje Agata Magiera.

Więcej informacji znajdziecie na www.fundacjawegielek.org lub fb/fundacjawegielek.org

Zgłoś uwagę