Wilki Różana z mikołajkowym prezentem od CoinDeal

Wiadomość o kradzieży i zdemolowaniu szatni zawodników klubu Wilki Różana w wakacje tego roku zasmuciła nie tylko prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzeja Padewskiego, który przekazał i poszkodowanym piłkarzom stroje wyjazdowe. Zareagował także zespół giełdy kryptowalut CoinDeal i uruchomił swoje kontakty ze Świętym Mikołajem.

 

  • Od Wilków dla Wilków, źródło: CoinDeal

  • Wolverhampton

    Oo lewej: manager Wolverhampton – Laurie Dalrymple i współzałożyciel CoinDeal Kajetan Maćkowiak, źródło: CoinDeal

  • Wilki Różana

    Wilki Różana w nowej odsłonie, źródło: CoinDeal


W lipcu br. fintech CoinDeal, założony przez trzech wrocławian, został oficjalnym partnerem Wolverhampton Wanderers FC, klubu piłkarskiego z Anglii, grającego w Premier League. Podczas ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii u swoich piłkarskich partnerów CoinDeal otrzymał od Wolvesów komplety strojów piłkarskich, z prośbą przekazania ich dolnośląskim Wilkom Różana. Powstało także serdeczne nagranie wideo, na którym jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy Rúben Neves, pozdrawia i życzy polskim piłkarzom powodzenia. Niezwykły prezent i dedykacja trafiły już do zawodników Różanej, którzy nie kryli zadowolenia i od razu ubrali się w swoje prezenty, rewanżując się CoinDealowi własną klubową niebieską koszulką.

– Coindeal już od kilku miesięcy jest mocno zaangażowany we współpracę z drużyną Premier League Wolverhampton Wanderers. Działamy na skalę globalną, ale cieszymy się, że możemy wspierać również lokalne inicjatywy sportowe, takie jak Wilki Różana – przyznaje Kajetan Maćkowiak, który wspólnie z Adamem Biczem i Filipem Dzierżakiem założyli międzynarodową platformę CoinDeal.

Pojawienie się logo CoinDeal i sponsorowanie klubu Premier League przez giełdę kryptowalut jest pierwszym takim przypadkiem na świecie. We wrześniu CoinDeal był także sponsorem pierwszego turnieju koszykówki 3x3, w którym nagrodą były kryptowaluty.

Tutaj możecie obejrzeć relację z przekazania prezentów od Wolvesów dla Wilków Różana.Zgłoś uwagę