Wielkanoc dla najuboższych

W Wielką Sobotę „święconka” dla 200 podopiecznych, w Poniedziałek Wielkanocny śniadanie dla ubogich.


W Wielką Sobotę (15 marca) o godz. 10.00 w ogrodzie Caritas Archidiecezji Wrocławskiej, ul. Katedralna 7 odbędzie się święcenie pokarmów dla osób najuboższych.

– Dzięki hojności naszych darczyńców, przygotowaliśmy 200 paczek żywnościowych dla osób korzystających z łaźni i jadłodajni wrocławskiej Caritas – informuje Paweł Trawka, rzecznik prasowy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.

W Wielką Sobotę (15.03.2017 r.) o godz. 10.00 paczki te zostaną poświęcone i rozdane przez arcybiskupa Józefa Kupnego metropolitę wrocławskiego. Na spotkanie bezdomni i ubodzy otrzymali specjalne zaproszenia.

Śniadanie wielkanocne

W Poniedziałek Wielkanocny (17.03. 2017 r.) o godz. 10.00 w jadłodajni wrocławskiej Caritas, ul Słowiańska 17, odbędzie się śniadanie wielkanocne dla najuboższych i bezdomnych. W spotkaniu z udziałem bp Andrzejem Siemieniewskim będzie uczestniczyć ok. 50 osób.

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej prowadzi dwie jadłodajnie, we Wrocławiu i w Oławie, które rocznie wydają 150 tys. gorących posiłków. Czytaj, o innych Wielkanocnych Akcjach wrocławskiej Caritas.

Zgłoś uwagę