Wielkanoc 2017 w kinie

Jak co roku, dystrybutorzy nie wprowadzają nowych tytułów w święta wielkanocne. Na szczęście repertuar jest na tyle bogaty, że korzystając z odrobiny wolnego czasu, można nadrobić zaległości.


Szczególnie polecamy:

Azyl

Ta historia wydarzyła się naprawdę. Opiekunowie warszawskiego zoo, państwo Żabińscy, ocalili setki ludzi i zwierząt podczas niemieckiej okupacji. 

Piękna i Bestia

To opowieść dla całej rodziny. Aktorska wersja animowanego hitu Disneya sprzed lat. Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston.

Kong. Wyspa czaszki

To widowiskowe kino dla miłośników efektów specjalnych. Grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkaną przez mitycznego Konga, ich misja badawcza zamienia się w walkę o przetrwanie.

Hity ponownie na ekranie

W sieci kin Multikino możecie nadrobić dużo starsze zaległości. Od 7 do 20 kwietnia w ramach akcji „Wracamy z hitami” będzie można zobaczyć wybrane produkcje ponownie na wielkim ekranie. Akcja obejmuje aż 16 tytułów. W repertuarze czekają: nagrodzony Oscarami w sześciu kategoriach „La La Land”, zdobywca trzech Oscarów w tym w kategorii najlepszy film – „Moonlight” oraz nagrodzone dwoma statuetkami „Przełęcz ocalonych” i „Manchester by the Sea”.

Na ekrany Multikina wrócą również najważniejsze premiery drugiej połowy 2016 i początku 2017 roku, czyli: „Dziewczyna z pociągu”, „Inferno”, „Nowy początek”, „Zwierzęta nocy”, „Bridget Jones 3”, „Doktor Strange”, „Ukryte piękno”, „Split” oraz „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Nie zabraknie także bijących frekwencyjne sukcesy polskich produkcji: „Wołyń”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Zgłoś uwagę