Wieczorne Komików Cykanie

Kolejna edycja wydarzenia z udziałem przedstawicieli polskiej sceny stand-up – czyli Wieczorne Komików Cykanie – już 14 kwietnia o godz. 20.00 w Starym Klasztorze. Jest okazja, żeby pośmiać się do łez.


Wieczorne Komików Cykanie to cykl imprez, dzięki którym oglądać można występy czołowych przedstawicieli polskiego stand-upu. Druga odsłona wydarzenia ma podnieść poprzeczkę wysoko. Tym razem szarą rzeczywistość i prozę codziennego życia w zabawne historie zamienią:

Sławek Sztejmiec – stand-uper i improwizator, na scenie od sierpnia 2013 roku. Członek teatru improwizowanego Humbuk. Regularnie występuje w spektaklach Klubu Komediowego w Warszawie, m.in. w Wieczorze Krótkich Gier, Wiadomościach z ostatniej chwili, Wieczorze Armando, Bitwie na dubbingi, Bitwie na freestyle. Jego stand-up koncentruje się wokół spraw, które są nam wszystkim bliskie. W trakcie występów zamienia szarą rzeczywistość w barwne historie. Ostatnio fascynuje się cyklopami, należy się więc spodziewać się żartów na ten temat.

 Kuba Krzemiński „Łysy” – w dzieciństwie zawsze chciał być kosmicznym wojownikiem. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Nie lubi dużo o sobie mówić, za to uwielbia bawić ludzi. Na scenie łączy styl amerykański z polskimi klimatami. Jego przyjaciele zapytani, jakimi trzema słowami określiliby Kubę, odpowiedzieli, że wystarczą dwa…

Wojtek Pięta – żartując, mówi o tym, jak wygląda świat z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Na jego występach publiczność śmieje się z absurdów denerwujących nas w codziennym życiu oraz z samej historii człowieka, który za tymi żartami stoi. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepszy stand-up”.

Bilety: 10zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu wydarzenia w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Zgłoś uwagę