Wesprzyj Spartan w półfinale DMP – wspólny wyjazd na Golęcin

Betard Sparta Wrocław intensywnie trenuje przed niedzielnym półfinałem Drużynowych Mistrzostw Polski. Do odniesienia sukcesu w pojedynku ze Stalą Gorzów oprócz dobrego przygotowania niezbędne będzie także duże wsparcie ze strony publiczności. Dlatego też klub WTS SA organizuje zbiorowy wyjazd dla wrocławskich kibiców, by zapełnić poznański tor do ostatniego miejsca. 


Mecz rozpocznie się w niedzielę, 4 września o godzinie 16:15. Chętni, którzy zechcą się wybrać dopingować Spartanom na żywo mogą skorzystać ze zbiorowego transportu na określonych zasadach:

1. Transport przeznaczony jest dla osób posiadających karnety lub bilety na mecz zakupione za pośrednictwem strony internetowej lub w siedzibie Klubu WTS ul. Świdnicka 18-20.

2. Koszt przejazdu na trasie Wrocław-Poznań-Wrocław wynosi:

  • a) dla osoby dorosłej - 20 zł
  • b) dla dziecka do lat 16 - 5 zł

3. Osoby zainteresowane transportem  winny zgłosić chęć swojego udziału telefonicznie pod nr tel. 601 245 125 lub 71 77 47 925 oraz dokonać opłaty za przejazd:

a) w siedzibie Klubu (ul. Świdnicka 18-20, budynek Solpol II, piętro 4)

  • poniedziałek - czwartek w godzinach 9.00 – 19.00
  • piątek 9.00 – 13.00

b) przelewem na numer rachunku bankowego WTS SA:

77 1440 1156 0000 0000 1609 1898

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko osoby korzystającej z transportu.

4. Wstęp do autobusu będą miały osoby posiadające paragon lub potwierdzenie przelewu oraz bilet lub karnet na mecz.

5. Listy imienne uczestników transportu będą tworzone na podstawie zgłoszeń telefonicznych i wpłat.

6. Wyjazd odbędzie się z parkingu we Wrocławiu przy Panoramie Racławickiej o godzinie 12:00. Czas przejazdu ok 3:15 h. W czasie podróży zostaną wyznaczone postoje, autokar nie będzie zatrzymywał się na życzenie. Dojazd autobusem bezpośrednio pod stadion na Golęcinie. Przewidywany powrót do Wrocławia (parking przy Panoramie Racławickiej) ok godz. 21:45

7. Koordynatorem wyjazdu ze strony WTS SA jest Pani Iwona Gajowska (nr telefonu: 667931574)

8. Autokar wyposażony będzie w klimatyzację oraz toaletę.

9. Ilość miejsc w autokarze jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, które będziemy przyjmować do wyczerpania miejsc.

10. Zabrania się spożywania alkoholu podczas przejazdu autokarem. Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczone do autokaru.

11. Przejazd będzie realizował przewoźnik POLBUS.

Aby dodatkowo „nakręcić się” przed półfinałem każdy może się wybrać na otwarty trening Sparty, który będzie miał miejsce w piątek o godzinie 16:30. W zajęciach prowadzonych przez Piotra Barona spodziewany jest udział całej drużyny. W sesji treningowej weźmie również udział wracający na tor po ciężkiej kontuzji Maksym Drabik.

Składy na półfinał już znane

Bez wielkich zaskoczeń w składach Betardu i Stali Gorzów na niedzielny mecz. Oba zespoły zaprezentują się w zestawieniach do których przyzwyczaiły swoich kibiców w ostatnich kolejkach. Wrocławianie szczególnie liczyli na powrót Maksyma Drabika. Poważnie kontuzjowany kilka miesięcy temu młodzian już wznowił treningi i regularnie pojawia się na torze, ale sztab szkoleniowy wraz z samym zawodnikiem zdecydowali, że to nie jest jeszcze odpowiedni moment na powrót do rywalizacji. Składy obu ekip:

 

Betard Sparta Wrocław


9. Tai Woffinden

10. Szymon Woźniak

11. Maciej Janowski

12. Tomasz Jędrzejak

13. Vaclav Milik

14. Adrian Gała

15.

 

Stal Gorzów
 

1. Niels Kristian Iversen

2. Michael Jepsen Jensen

3. Matej Zagar

4. Przemysław Pawlicki

5. Krzysztof Kasprzak

6.

7. Adrian Cyfer

Zgłoś uwagę