Wenusjanki we Wrocławiu

W środę, 25 lutego, odbędzie się spotkanie Wenusjanek – aktywnych kobiet różnych zawodów, które chcą dzielić się doświadczeniem, nawiązać nowe relacje towarzyskie i biznesowe. Początek o godz. 18, w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town.


Spotkania Wenusjanek adresowane są dla pań, które prowadzą własną działalność, myślą o jej rozpoczęciu lub pracują na etacie.

– Celem naszych spotkań jest integracja aktywnych i przedsiębiorczych kobiet na Dolnym Śląsku, zarówno tych, które osiągają sukcesy zawodowe jak i tych spełniających swoje prywatne pasje – mówi Paulina Kiryk, koordynatorka spotkań - Wenusjanki we Wrocławiu.

Wenusjanki we Wrocławiu będą już po raz piąty. Poprzednie spotkania dotyczyły m.in. wdrożeniu aplikacji mobilnej i organizacji targów branży kobiecej. W środę, 25 lutego w spotkaniu uczestniczyć będą m.in. Aldona Wiktorska-Święcka, dr hab. z zakresu nauk o polityce, pracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego, radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Obecna będzie Arletta Ziemian, która zamieniła bankowość korporacyjną na rzemieślniczy browar. Wraz z mężem stworzyła pierwszy po latach rzemieślniczy browar we Wrocławiu. Natomiast Izabela Jeżowska, profesor nadzwyczajny Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Filia we Wrocławiu, podczas spotkania poprowadzi warsztat pt. "Głos jak dzwon - znaczenie siły i brzmienia głosu w wizerunku kobiety sukcesu".

– Cieszymy się, że i tym razem udało nam się zaprosić kobiety, które chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami w branży polityki, biznesu czy śpiewu. Chcemy uczyć i inspirować kobiety jak brać los w swoje ręce. To też świetna okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych, naboru pracowników do swojej firmy, czy spotkania wielu ciekawych osób – mówi Agnieszka Pająk, koordynatorka spotkań - Wenusjanki we Wrocławiu.

Podczas konferencji wystąpi Natalia Lubrano, polska wokalistka z autorską płytą „R.e.s.p.e.c.t.”, mająca na swoim koncie wieloletnią współpracę z zespołem Miloopa i będąca laureatką 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Organizatorzy zapowiadają też niespodziankę dla miłośników designu – będzie można zobaczyć wystawę przygotowaną przez PolskiDesign. Dodatkowo uczestniczki będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad wizażysty, fryzjera oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i dłoni.

Spotkanie Wenusjanek – środa, 25 lutego, o godz. 18:00, w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town przy ul. Świętego Mikołaja 67. Na spotkanie, obowiązują zapisy pod adresem mailowym paulina.kiryk@wenusjanki.com.pl. Udział jest płatny – cena 50 zł za 2 osoby, uwzględnia catering i prezent. O programie i atrakcjach wrocławskiego spotkania będzie można dowiedzieć się więcej na stronie www.wenusjanki.com.plZgłoś uwagę