Wejściówki na koncerty festiwalu Forum Musicum [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 17 sierpnia do 15.00.


Festiwal Forum Musicum to impreza dla fanów muzyki dawnej. W tym roku startuje 18 sierpnia i potrwa do 26 sierpnia, zaś dyrektor artystyczny Tomasz Dobrzański zaprosił wiele interesujących zespołów i solistów. Tegoroczmne motto „Na kobiecy sposób” wiąże się z kobiecymi kompozytorkami, jakie tworzyły w minionych wiekach.

Mamy dla Was podwójne wejściówki na dwa festiwalowe koncerty:

  •  Muzyka z żeńskich klasztorów na cześć świętych kobiet Anna Bon – sonaty fletowe i klawesynowe (18.08.2017 g. 20.00) 
  •  Anna Bon – sonaty fletowe i klawesynowe (19.08.2017 g. 20.00)

     

Żeby je wygrać trzeba dziś (17 sierpnia) do godz. 15.00 wysłać do nas formularz konkursowy, a w jego treści podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, określić, na który z koncertów chcecie się wybrać i odpowiedzieć na pytanie, jak nazywa się najsłynniejsza kobieca kompozytorka tworząca w średniowieczu, która w 2012 roku została uznana za świętą, a jej rolę w filmie biograficznym zagrała Barbara Sukowa?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.Zgłoś uwagę