Bilety Musica Electronica Nova - "Człowiek z kamerą" z muzyką na żywo [ZAKOŃCZONY]

Bardzo szybki konkurs - wyniki o godz. 15.00.


Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na ostatni seans festiwalu Musica Electronica Nova w Kinie Nowe Horyzonty. Senas w sobotę (23 maja, godz. 19.00, Kino Nowe Horyzonty) wieczorem.

Do zdobycia wejściówki na pokaz filmu Człowiek z kamerą (reż. Dżiga Wiertow, ZSRR 1929 / 66’). Ten nowatorski, niemy dokument z życia wielkich miast jest wyjątkowo lubiany przez współczesnych kompozytorów i wykonawców muzyki elektronicznej: inspirowaną filmem Wiertowa muzykę stworzyli m.in. Michael Nyman czy The Cinematic Orchestra. We Wrocławiu obrazom "człowieka z kamerą" towarzyszyć będzie ścieżka dźwiękowa skomponowana w 1993 roku przez Pierre'a Henry'ego, współtwórcę muzyki elektroakustycznej, wielkiego innowatora dwudziestowiecznej muzyki współczesnej. Za projekcję dźwięku odpowiadać będzie Etienne Bultingaire.

Aby wygrać podwójną wejściówkę trzeba do 22 maja do 15.00 wysłać formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest dyrektorem festiwalu Musica Electronica Nova? Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę