Weekendowe koncerty w Filharmonii Wrocławskiej [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 12 czerwca do 12.00.

  • pakamera

    Kwartet Pakamera


Mamy dla Was podwójną wejściówkę na sobotni i niedzielny koncert w Filharmonii Wrocławskiej. W sobotę Kwartet Pakamera (grają w nim same Panie – instrumentalistki Orkiestry Leopoldinum) zagra przeboje z filmów i seriali (m.in. z „Indiany Jonesa”, „Star Treka”, czy „Amelii”). W niedzielę natomiast Chór Filharmonii Wrocławskiej w repertuarze ochładzającym na letni upał, bo zabrzmią utwory z krajów nadbałtyckich. Tym razem chór poprowadzi Łotysz Jurgis Cabulis.  

Aby wygrać podwójne wejściówki na sobotni i niedzielny koncert trzeba do piątku 12 czerwca do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i wymienić nazwisko kompozytora tematu do serii filmów o Indianie Jonesie

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę