We Wrocławiu będzie nowy festiwal muzyczny

Craft Music Festival to trzydniowy festiwal muzyczny, podczas którego trzy talenty muzyczne dostaną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Bez względu na gatunki i style, twórcy dostaną szansę postawienie pierwszych kroków w wymagającej branży muzycznej, a także „oswojenie się” z publicznymi występami.W dniach 23 - 25 lipca na wrocławskich Partynicach odbędzie się pierwsza edycja Craft Music Festival. Początkujący muzycy, którzy chcą zagrać na jednej scenie z już znanymi artystami, będą mogli zgłosić się do udziału w festiwalu już niebawem.

– Jeżeli dopiero zaczynasz swoją karierę muzyczną i chcesz zagrać na jednej scenie z już znanymi artystami, śledź nas. Już niebawem poinformujemy, w jaki sposób odbędzie się przegląd artystyczny, podczas którego pragniemy wyłonić prawdziwe „perełki” – twórców z pasją, których działalność zasługuje na rozgłos, oraz którzy będą mieli możliwość wystąpić na jednej scenie z już znanymi artystami – informują organizatorzy wydarzenia.

Podczas festiwalu wystąpią: Karaś/Rogucki, Kamil Bednarek, Natalia Zastępa, Ania Karwan, Limboski, Arek Kłusowski, Smolasty, Sonbird oraz Pola Chobot i Adam Baran.

Craft Music Festival

Craft Music Festival

Termin od 23 lipca 2021 do 25 lipca 2021

Miejsce Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

Zobacz


Zgłoś uwagę