Obudź sportowego ducha z WCT Spartan. Lodowiska, baseny czy siłownie

Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan to miejsce, w którym z pewnością amatorzy aktywności fizycznej znajdą coś dla siebie. Przygotowaliśmy zestawienie atrakcji, z których na co dzień mogą korzystać wrocławianie.

  • Mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać m.in. z krytych lodowisk, fot. WCT Spartan

    Mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać m.in. z krytych lodowisk, fot. WCT Spartan


Jako, że za oknem zima, na początku zachęcamy do skorzystania z dwóch krytych lodowisk zlokalizowanych przy ul. Wejherowskiej 34 i Spiskiej 1.

Wybierając się na lodowisko w poniedziałki w godz. 16.00-22.00, można skorzystać ze specjalnej promocji „Tanie ślizganie”. Za 60 minut ślizgania płacimy 13 zł. Cena nie obowiązuje jedynie w święta i w ferie.

Lodowiska we Wrocławiu – sezon 2021/2022

Lodowiska we Wrocławiu – sezon 2021/2022

Zajęcia sportowe
Termin od 11 października 2021 do 1 marca 2022

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Spartan wychodzi także do tych osób, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z łyżwiarstwem. Ciekawą propozycją mogą tu być szkolenia dla dzieci i dorosłych, a także kurs „Rodzic+ dziecko”.

– Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc warto sprawić swoim bliskim niecodzienny prezent, np. voucher na nasze lodowiska. Będzie on ciekawą alternatywą dla tradycyjnych podarków – mówi rzecznik prasowy WCT Spartan Maciej Moczko i dodaje: – Na amatorów ślizgania czekamy także m.in. w drugi dzień świąt czy w sylwestra.

Czytaj także: Lodowiska we Wrocławiu

A co oprócz lodowisk? Siłownie, baseny i korty tenisowe

WCT Spartan to nie tylko lodowiska, ale także m.in. siłownie, sauny, kryte baseny czy korty tenisowe. Oferta jest szeroka, a lokalizacje obiektów przy ul. Wejherowskiej, Spiskiej, Lubińskiej czy Krajewskiego pozwalają większej liczbie mieszkańców i studentów korzystać z tych atrakcji.

– Właśnie z myślą o tych drugich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każdy student za jedyne 69 zł może nabyć tzw. karnet open, który uprawnia go do korzystania z naszych siłowni oraz zajęć fitness przez 7 dni w tygodniu – zachęca Maciej Moczko.

Studenci mogą skorzystać także z kolejnej promocji, tym razem na basenie przy ul. Wejherowskiej, gdzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00–13.00, z godzinę pływania zapłacą 17 zł.

Oferta dla rodziców z dziećmi

WCT Spartan myśli także o rodzinach. Oferta skierowana jest do rodziców z dziećmi, którzy w trakcie treningu podstawowych cech motorycznych mają do swojej dyspozycji salę na wyłączność oraz specjalne tory przeszkód.

Pełną ofertę WCT Spartan można znaleźć na stronie internetowej.Zgłoś uwagę