Warsztaty teatralne dla dzieci z rodzin wielodzietnych

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na kolejną edycję projektu teatralnego dla dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych. Właśnie ruszyły zapisy na warsztaty.

  • dzieci na scenie

    fot. WCTD


Na warsztaty WCTD zaprasza uczestników w wieku 6-18 lat z rodzin wielodzietnych (co najmniej 3 dzieci w rodzinie), w których dochód miesięczny brutto na jednego członka rodziny nie przekracza 1500 zł. Spotkania odbywać się będą we wtorki, od 17 lutego 2015, w siedzibie WCTD przy ul. Kuźniczej 29a. Dwie grupy szkolne (dzieci w wieku 6-12 lat) spotykać się będą o godz. 18.25, a grupa gimnazjalno-licealna (młodzież w wieku 13-18 lat) o godz. 17.00. 

W trakcie cotygodniowych spotkań grupy przygotują trzy spektakle, które zostaną pokazane na scenie WCTD w trakcie uroczystego finału w czerwcu br. Do udziału w projekcie niepotrzebne jest doświadczenie teatralne czy sceniczne, za to niezbędna jest chęć do wspólnej zabawy i pracy oraz zaangażowanie w podjęte przedsięwzięcia – od pierwszego spotkania aż po finał. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mieli okazję odkryć nową pasję, znaleźć sposób na wyrażenie siebie, przełamanie tremy i strachu przed występami, odnaleźć nowe przyjaźnie i nauczyć się twórczo spędzać wolny czas.

Zapisy odbywają się poprzez stronę www.wctd.wroclaw.pl, na której należy wypełnić formularz zgłoszeniowy

Projekt dofinansowany ze środków gminy Wrocław.

Więcej informacji o poprzednich edycjach projektu również na stronie WCTD oraz tel. 71 341 80 02, e-mail: wctd@wctd.wroclaw.pl

Zgłoś uwagę