Warsztaty foto-wideo w ramach konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław”

Interesujesz się fotografią? Chcesz poznać z bliska najnowsze aparaty cyfrowe Canon EOS 5Ds i EOS 5DsR zapraszamy na event organizowany przez Digital24.pl i Canon Polska w ramach konkursu na krótki film o Wrocławiu "Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław". 


W czasie eventu zostaną zaprezentowane najnowsze modele aparatów firmy Canon - EOS 5Ds i EOS 5DsR. Z bliska będziesz mógł się przekonać o możliwościach tym aparatów i ich fenomenalnej rozdzielczości, która pozwala zarejestrować najdrobniejsze szczegóły i zupełnie nowy poziom jakości obrazu. 

Pierwsza część pokazu będzie poświęcona prezentacji technicznej sprzętu przez firmę Canon, natomiast druga część pokazu będzie poświęcona praktycznej prezentacji sprzętu według Jakuba Kaźmierczyka (fotoblogia.pl). Od godziny 13:00 część osób, które wcześniej dokonały zapisu na Strefę Touch&Try(studyjną), będą miały możliwość wykonać zdjęcia nowymi aparatami Canon 5Ds/5DsR na specjalnie przygotowanych dwóch stanowiskach studyjnych. Każda z osób jeżeli chce zabrać ze sobą przykładowe zdjęcie, które wykonała musi posiadać ze sobą kartę pamięci SD lub CF. Na miejscu będą również dostępne dwa stanowiska komputerowe z możliwością wyświetlenia zdjęcia i dokonanie jego wydruku.

Strona wydarzenia i zapisy

 

 


Zgłoś uwagę