Serce dla Wrocławia – na Rynku w walentynki

Alternatywną opcją na spędzenie walentynek we Wrocławiu będzie z pewnością akcja przygotowywana przez grupę młodych osób ze Stowarzyszenia Aktywizacji Społecznej TuRazem oraz Kocham Wrocław. Organizatorzy już po raz drugi zapraszają wrocławian do udziału w wyjątkowym walentynkowym wydarzeniu. 


Tegoroczna akcja Zakochani we Wrocławiu ma przynieść jeszcze więcej atrakcji. Tymczasem można obejrzeć filmik, promujący to sympatyczne wydarzenie. Przeczytaj też poniżej wszystko na temat serca dla Wrocławia na Rynku.

 
Zakochani we Wrocławiu

Nie zwalniamy tempa i wrzucamy już na pełne obroty przed finałem naszej wspólnej akcji!Mała próba przed tworzeniem serca za nami - zobaczcie sami! A jeśli tak jak my kochacie Wrocław, konieczcie dołączcie do wydarzenia ,,Zakochani we Wrocławiu vol. 2". Widzimy sie już za tydzień w samym sercu naszego Miasta.14 lutego, godzina 17.00, pręgierz #kochamwroclaw #turazem

Posted by Kocham Wroclaw on 7 luty 2016
Zakochani we Wrocławiu – walentynki na Rynku

Zakochani we Wrocławiu – walentynki na Rynku

Akcje społeczne / Happeningi / Dla wszystkich / W plenerze
Termin 14 lutego 2016 17:00

Miejsce Pręgierz

Zobacz

Konkurs fotograficzny

– Zapraszamy do  udziału w walentynkowym konkursie i nadsyłania zdjęć na tle miejsc we Wrocławiu, które kochacie. Może to być selfie lub fotka z waszą drugą połową. Najważniejsze, żeby zdjęcie oddawało waszą miłość do naszego wspaniałego miasta! – mówi Paweł Wolski z Kocham Wrocław.
Zdjęcia można  przesyłać do 13 lutego na adres e-mailowy redakcja@kochamwroclaw.pl z dopiskiem #kochamWrocław.
Wszystkie fotografie par i singli zostaną opublikowane w albumie „Zakochani we Wrocławiu”, a najpopularniejsze z nich zostaną nagrodzone podczas finału wydarzenia.


Zgłoś uwagę