Wakacje w Aquaparku wciąż trwają

Gigantyczne bańki mydlane, wodny tor o długości 16 m czy aquafitness – to niektóre z atrakcji czekających na gości, którzy odwiedzą w najbliższy weekend wrocławski Aquapark. Ale nie tylko w weekend – wakacje w Aquaparku są cały czas. Można do woli pływać, kąpać się w basenach, szaleć na zjeżdżalniach lub opalać na leżakach.  

 • W wodzie lub nad wodą zaprze przyjemniej latem


Program

sobota 22 sierpnia

 • godz. 11.00-17.00 – Gigantyczne bańki mydlane 

  Zabawa dla dzieci i dorosłych z naprawdę ogromnymi bańkami. W programie konkursy, warsztaty i wyzwania. Na odważnych czekają upominki i atrakcyjne nagrody.  miłośników magicznych baniek mydlanych!  

  Kierunek =>  baseny zewnętrzne, kompleks Basenów Rekreacyjnych

 • godz. 8.00-23.00 – Wodny plac zabaw

  Zabawy na wodnym torze przeszkód o długości aż 16 m. Podczas pokonywania toru animatorzy będą stawiać przed śmiałkami różne wyzwania.

  Uwaga! Atrakcja tylko dla osób umiejących pływać.

  Kierunek => Basen Pływacki, kompleks Basenów Rekreacyjnych 

Kino na basenie

 • godz. 21.00

  „Przepis na miłość”, reż. Jean-Pierre Améris. 80 minut francusko-belgijskiej komedii romantycznej o dwójce nieśmiałych ludzi. On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu, na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok…

 • Kierunek =>  baseny zewnętrzne, kompleks Basenów Rekreacyjnych

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu Basenów Rekreacyjnych.

AQUA FITNESS DLA KAŻDEGO

Przez całe wakacje codzienne zajęcia aqua fitness, które odbywają się o każdej pełnej godzinie (pomiędzy godz. 10.00–17.00). 

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu Basenów Rekreacyjnych.

Konkurs na wejściówki do Aquaparku

Zgłoś uwagę