Rodzinnie, aktywnie i na sportowo, czyli wakacje w Aquaparku

Jak zwykle we wrocławskim Aquaparku czeka masa atrakcji dla wszystkich, którzy potrzebują letniego wypoczynku w centrum miasta. Można popływać, poszaleć i poćwiczyć w wodzie, aktywnie spędzić czas lub poopalać się na leżaku. W piątek wieczorem dodatkowa gratka dla wszystkich gości, nie tylko kinomanów – seans filmowy pod chmurką z gwiazdorską obsadą. 

  • aquapark wrocław


Program piątek 14 sierpnia

KINO NA BASENIE

  • godz. 21.00 „Scoop. Gorący temat”, reż. W. Allen, 

W programie komedia kryminalna mistrza Allena w gwiazdorskiej obsadzie – na ekranie zobaczymy Scarlett Johansson i Hugh Jackmana, zaś w roli emerytowanego iluzjonisty wystąpi sam reżyser. Film opowiada historię młodej amerykańskiej dziennikarki, która podczas pobytu w Londynie wpada na trop sensacyjnej zagadki kryminalnej. Perypetie bohaterów obfitują w nagłe i zaskakujące zwroty akcji, lecz jak na filmy W. Allena przystało – są one przede wszystkim bardzo zabawne.

Kierunek --> tereny zewnętrzne Basenów Rekreacyjnych. 

sobota 15 sierpnia

  • godz. 10.00-18.00 Rodeo piłka

Wyzwanie dla fanów footballu, którzy poszukują mocniejszych wrażeń. Symulator wymaga wykazania się niezwykłą umiejętnością utrzymania się na kręcącej piłce, ale przede wszystkim – poczuciem humoru. Kto pobije rekord i utrzyma się najdłużej tym razem?

 Kierunek --> okolice Leniwej Rzeki.

  • godz. 12.00-18.00 AQUAMARATON

Aquamaraton to idealna forma rozrywki dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Zadbamy o twoją formę podczas zróżnicowanych treningów w wodzie, w basenach zewnętrznych. Uwaga! Regularne treningi w wodzie przynoszą wymierne korzyści, a przy tym sportową zabawę – polecamy!

Kierunek --> baseny zewnętrzne. 

AQUA FITNESS DLA KAŻDEGO

Przez całe wakacje codzienne zajęcia aqua fitness, które odbywają się o każdej pełnej godzinie (pomiędzy godz. 10.00 – 17.00). 

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu Basenów Rekreacyjnych.

Konkurs na wejściówki do Aquaparku

Zgłoś uwagę