W weekend w Oleśnicy kolejny turniej Super Ligi Judo

Już w najbliższą sobotę, 13 października zaplanowano kolejny turniej tegorocznej edycji Super Ligi Judo. W rozgrywkach w Oleśnicy wezmą udział reprezentanci ponad 50 polskich i zagranicznych klubów sportowych. Ambasadorem projektu jest dwukrotny mistrz świata Rafał Kubacki.


Tegoroczna edycja Super Ligi Judo to cykliczne rozgrywki trwające od marca do listopada w czterech miastach Dolnego Śląska. Pierwsze dwa turnieje - w Kobierzycach oraz Świdnicy okazały się rekordowe pod względem frekwencji. Łącznie na matach walczyło ponad 1500 zawodniczek i zawodników dopingowanych przez rodziny, trenerów oraz pasjonatów judo.

− Marcowe zawody w Kobierzycach oraz majowe rozgrywki na terenie świdnickiego lodowiska, jednej ze sportowych aren Igrzysk The World Games 2017, cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że podobnie będzie podczas turnieju w Oleśnicy – podkreśla Marcin Niedzielski z Judo Tigers, jeden z organizatorów Super Ligi Judo.

Kolejny turniej już w sobotę

Najbliższy turniej zaplanowano w sobotę w Hali Sportowej OKR ATOL w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 2. Wydarzenie potrwa od godz. 9.30 do 16.00. Rozpoczną je walki najmłodszych zawodników.

Super Liga Judo w Oleśnicy

Super Liga Judo w Oleśnicy

Zajęcia sportowe / Zawody / Dla dzieci
Termin 13 października 2018 od 09:30 do 16:00

Miejsce Hala Sportowa OKR ATOL

Zobacz

– Właśnie zamknęliśmy przyjmowanie zgłoszeń – w oleśnickiej hali sportowej powalczą m.in.. zawodnicy z 10 klubów z Wrocławia. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie i rosnąca liczba młodych adeptów judo. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i kibicowania podczas kolejnego turnieju Super Ligi Judo – dodaje Marcin Niedzielski.

Super Liga Judo

Super Liga Judo to zawody dla dzieci i młodzieży połączone z warsztatami edukacyjnymi dla rodziców i trenerów. Projekt ma integrować środowisko judo wspierane przez kadrę trenerską i specjalistów, a jego ambasadorem jest Rafał Kubacki, jeden z najbardziej utytułowanych judoków w Polsce, wielokrotny olimpijczyk oraz dwukrotny mistrz świata. Ostatnie rozgrywki zaplanowano w listopadzie w Sobótce. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje oficjalny portal internetowy Wrocławia – Wroclaw.pl.Zgłoś uwagę