W środę prezentacja pierwszej drużyny Śląska Wrocław

Na historycznym stadionie przy ul. Oporowskiej 62 w środę, 12 lipca szykuje się wielkie święto kibiców Śląska Wrocław. Trwający całe popołudnie do późnych godzin wieczornych piknik zostanie zwieńczony prezentacją pierwszego zespołu WKS-u, którego piłkarze wystąpią w nowych strojach meczowych. Poza tym na kibiców czeka wiele dodatkowych atrakcji. Początek o godzinie 15.00.


W obrębie kompleksu „Oporowska” przygotowany zostanie piknik dla fanów Trójkolorowych. Będzie można nabyć już także nowe koszulki nawiązujące do tegorocznego jubileuszu 70-lecia klubu. Zanim na scenie pojawią się bohaterowie zbliżającego się sezonu, uhonorowane zostaną legendy wrocławskiego klubu.

Na wszystkich kibiców czekają również dodatkowe atrakcje, jak choćby: zwiedzanie klubowego autokaru, strefa dzieci oraz dmuchane miasteczko, oprawa muzyczna, o którą zadba jeden z najlepszych polskich Didżejów disco dance – DJ Omenio, malowanie twarzy, a także przejażdżki na kucyku.

Prezentacja pierwszej drużyny Śląska Wrocław

Prezentacja pierwszej drużyny Śląska Wrocław

Wydarzenia sportowe / Eventy / Dla wszystkich
Termin 12 lipca 2017 15:00

Miejsce Stadion Piłkarski Oporowska

Zobacz

Piknik rozpocznie się na historycznym stadionie przy ul. Oporowskiej o godzinie 15.00. Główny punkt, czyli prezentacja nowego zespołu zaplanowano na 21.00. Prezentację poprowadzi Andrzej Gliniak, spiker podczas meczów WKS-u.

Zgłoś uwagę