W parku Tysiąclecia powstanie boisko do siatkówki. Ogłoszono przetarg

Budowa boiska do siatkówki plażowej w parku Tysiąclecia to zadanie realizowane w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Wrocławskie Inwestycje ogłosiły właśnie przetarg na prace budowlane. Oferty można składać do 17 czerwca.

  • fot. pixabay.com


Boisko do siatkówki plażowej, które ma powstać w parku Tysiąclecia zostało zgłoszone jako projekt nr 13 w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2018 i uzyskując 826 głosów, zostało wybrane do realizacji.

Na boisko przeznaczono obszar o wymiarach 32m x 25,8m, który zostanie ogrodzony 4-metrową siatką.

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie na ich podstawie realizację robót budowlanych.

W ramach realizacji zadania, przewiduje się następujące rozwiązania:

  • budowa dwóch boisk (wymiary pojedynczego boiska to 8x16m plus po 4m z każdej strony sfery bezpieczeństwa) wraz z wykonaniem elementów zagospodarowania terenu,
  • mała architektura (4 ławki, 2 kosze na śmieci),
  • budowa ogrodzenia - piłkochwytów (ogrodzenie siatką o wysokości 4 m natomiast pomiędzy boiskami max 3m),
  • budowa ogrodzenia panelowego wraz z furtką,
  • budowa dojścia do boisk (szutrowy chodnik łączący boiska z utwardzonym placem przed wejściowy do Europejskiej Stolicy Kultury),
  • wykonanie drenażu i odwodnienia terenu wraz z odprowadzeniem wód do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej ,
  • odtworzenie nawierzchni po robotach.

Pełny opis zamówienia dostępny jest TUTAJ. W niedalekiej przyszłości w sąsiedztwie nowo projektowanych boisk do gry w siatkówkę plażową, planuje się budowę Skate Parku.

Wrocławskie Inwestycje na oferty wykonawców czekają do 17 czerwca, do godziny 11.30. Tego samego dnia, o 12.00 nastąpi otwarcie wniosków.

Termin realizacji zamówienie wyznaczono na okres 5 miesięcy od daty podpisania umowy, z zachowaniem terminów przejściowych – do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy wykonawca zakończy prace projektowe, do 4 miesięcy zakończy prace budowlane, z kolei do 5 miesięcy uzyska decyzję o dopuszczenia boiska do użytkowania.Zgłoś uwagę