„W nowym zwierciadle: Wakacje” [ZAKOŃCZONY]

Już 4 września we wrocławskich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć  premierowo komedię „W nowym zwierciadle: Wakacje”. Z tej okazji wroclaw.pl i Multikino przygotowało dla Was konkurs z atrakcyjnymi gadżetami z filmu.


Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Komedia „W nowym zwierciadle: Wakacje”, z udziałem Eda Helmsa (seria „Kac Vegas”) oraz Christiny Applegate (seria „Legenda telewizji”), opowiada o podróży, w czasie której bohaterów spotka kolejna feralna przygoda. Obraz jest reżyserskim debiutem Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daleya. Dorosły Rusty Griswold (Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych więzi, idąc w ślady ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie ulubionego parku rozrywki całej Ameryki. Co więc może pójść nie tak? W filmie wystąpili też Chris Hemsworth („Thor”) jako Stone Crandall - odnoszący sukcesy irytujący szwagier głównego bohatera, Leslie Mann („Inna kobieta”) jako żona Stone’a i siostra Rusty’ego, Beverly D’Angelo oraz Chevy Chase jako Ellen i Clark Griswoldowie z klasycznych komedii o wakacjach. Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację na telefony komórkowe.

Portal wroclaw.pl i Multikino przygotował dla Was Konkurs. W formularzu zgłoszeniowym trzeba było wysłać tytuł innego filmu z serii: W krzywym zwierciadle. Do wygrania były dwa zestawy filmowych gadżetów. Paletki i pamiątkową mapę otrzymała osoba, która przysłała poprawną odpowiedź jako 15. Koszulkę, otwieracz do butelek i breloczek trafiła do osoby, która odpowiedziała jako 30. Laureatów poinformujemy telefonicznie. W przypadku niemożliwości skontaktowania się z wygranym, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy.

Zgłoś uwagę