W głowie się nie mieści [ZAKOŃCZONY]

Zaraz za początku wakacji na ekranach kin dzieci będą mogły zobaczyć nową animowaną bajkę: „W głowie się nie mieści”. Z tej okazji Multikino i www.wroclaw pl. zaprosiło do zabawy w konkursie. Do wygrania były zaproszenia na przedpremierowe pokazy filmu i maskotka.


„W głowie się nie mieści” to nowa produkcja Pixara. Film opowiada o małej dziewczynce, a właściwie o tym co dzieje się w jej głowie. Spece od animacji z wielkim humorem i wyczuciem zafundowali widzom podróż do wnętrza umysłu 11–latki, czyli tam, gdzie zazwyczaj panuje ogromny chaos. Ta bajka, to inteligentne kino familijne i nie ma mowy, żeby dorośli widzowie poczuli się w trakcie seansu znużeni.  

Zapowiedź filmu znajdziecie tutaj  

„W głowie się nie mieści” wchodzi do kin w przyszły piątek ale Multikino i www.wroclaw.pl przygotował dla was niespodziankę. Mamy 3 podwójne zaproszenia ważne w przyszłą środę i czwartek na przedpremierowe pokazy 1 i 2 lipca. Trzy pierwsze osoby, które przy pomocy zamieszczonego niżej formularza zgłoszeniowego, nadeślą nam tytuł swojej ukochanej bajki, otrzymają zaproszenia na seans. 10 osoba która wyśle odpowiedź, otrzyma maskotkę z filmu. Konkurs trwa do piątku, do południa.  

Zgłoś uwagę