W FagorMastercook bez zmian

Czekają na decyzje


W lokalnej prasie pojawiła się informacja, że związkowcy z FagorMastercook pojechali do Hiszpanii na spotkania w centrali firmy.

- Żadnych rozmów w Hiszpanii nie prowadziliśmy – podkreśla Leszek Bąk, przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w FagorMastercook. – W naszej sprawie nic się nie zmieniło. Czekamy na rozstrzygnięcia. Jeżeli będą gwarancje finansowania produkcji to ruszamy. Jesteśmy gotowi.

- Ze strony Fagor Mastercook nie wyszedł żaden nowy komunikat - mówi Agnieszka Majewska, z agencji EgoPr obsługującej medialnie firmę FagorMastercook.

Przypomnijmy, w połowie października zarząd FagorMastercook, poinformował o kłopotach firmy. Wstrzymano część produkcji i niektórych pracowników wrocławskiej fabryki wysłano na płatne urlopy. W oświadczeniu zarządu FagorMastercook, napisano, że „Fagor” poinformował Sąd Handlowy w San Sebastian o rozpoczęciu negocjacji, w celu osiągnięcia porozumienia o restrukturyzacji zadłużenia.

FagorMastercook, to jeden z największych producentów sprzętu AGD w naszym kraju. Produkuje m.in. płyty grzewcze, piekarniki, pralki czy zmywarki. Więcej czytaj TUTAJ.

jr

Zgłoś uwagę