Wrocławskie zakłady Volvo w gronie najlepszych pracodawców

Koncern Volvo Polska, mający zakłady m.in. we Wrocławiu, znalazł się w gronie najlepszych pracodawców. Firma została laureatem Top Employers Polska 2016.

  • Volvo Polska

    Przedstawiciele Volvo Polska odbierają certyfikat Top Employers Polska 2016, źródło: Volvo Polska


Volvo Polska ogłosiła oficjalne uzyskanie certyfikacji Top Employers Institute za swoją wyjątkową politykę zatrudnienia. Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą wspaniałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

– Już od siedmiu lat przechodzimy z sukcesem szczegółowe badania polityki personalnej, co świadczy o naszej stabilnej pozycji na rynku pracy. Utrzymywanie najwyższych standardów HR i dbanie o pracowników jest bardzo istotnym czynnikiem powodzenia naszej firmy – mówi Bożena Michońska, wiceprezes ds. personalnych i Centrum Ekspertyz Volvo Polska.

Top Employers Institute certyfikuje na całym świecie doskonałe warunki pracy, tworzone przez pracodawców dla swoich pracowników. Instytut ogłosił wyniki tegorocznego badania – firma Volvo Polska uplasowała się w elitarnym gronie organizacji, które zdobyły certyfikację  Top Employers Polska 2016.

– Z naszego kompleksowego badania wynika, że Volvo Polska tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy – mówi Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute:

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, wdrażanie nowych pracowników (on-boarding), szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia.Zgłoś uwagę