Uwaga! Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Design Management


Instytut Wzornictwa Przemysłowego wraz ze Szkołą Główną Handlową zapraszają do udziału w rocznych studiach podyplomowych Design Management. Zarządzanie rozwojem nowego produktu. W październiku br. rozpocznie się ich szósta edycja.

Studia podyplomowe Design Management. Zarządzanie rozwojem nowego produktu to szansa rozwinięcia pożądanych na rynku kompetencji menedżera wzornictwa.
Współpraca Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i Szkoły Głównej Handlowej zapewnia kompleksowe podejście - umożliwia powiązanie w programie studiów: aspektów marketingowych, prawno-organizacyjnych i finansowych zarządzania projektami innowacyjnymi z kwestiami wzornictwa przemysłowego i ergonomii w kształtowaniu nowych produktów.

Warto podkreślić, że:

  • prawie 90% ankietowanych absolwentów minionych edycji studiów Design Management deklaruje, że wykorzystuje wiedzę zdobytą na studiach w swojej pracy
  • ponad 70% absolwentów dostrzega w studiach wartościową szansę na nawiązywanie kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami w przyszłości, a także platformę wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu zarządzania wzornictwem

 Więcej informacji: www.iwp.com.pl/product_design_management lub pod numerem telefonu: 22 860 01 65.

Zgłoś uwagę