Fest impreza urodzinowa

To będzie bardzo nietypowa impreza urodzinowa. Na scenie Klubu Muzycznego Liverpool wystąpi w sumie 12 zespołów. W piątek 17 października przeważać będą klimaty melodyjnego hardcore’u. Możemy liczyć na sporą dawkę emocjonalnych wokali i wpadających w ucho dźwięków, natomiast sobota upłynie pod znakiem chaotycznego grania, iście matematycznej muzyki, ale także i ostrego, wkurzonego grania.


Michał, założyciel agencji koncertowej Wild Bread Booking 17 października skończy 20 lat. Z tej okazji zaprosił 12 zespołów, z którymi zaprasza na wspólne świętowanie. Dzisiaj Mosh Urodziny to 2-dniowy festiwal w ramach którego każdego dnia zaprezentuje się 6 zespołów.

W piątek melodyjny hardcore

17 października przeważać będą klimaty melodyjnego hardcore’u. Możemy liczyć na sporą dawkę emocjonalnych wokali i wpadających w ucho dźwięków. Na liverpoolowej scenie wystąpi One Trillion Dreams, Beaver, Chuck Bass, Astrid Lindgren, Lie After, Road To Manila.

W sobotę muzyka „matematyczna”

Drugi dzień upłynie pod znakiem chaotycznego grania, iście matematycznej muzyki, ale także i ostrego, wkurzonego grania. Dead Dingo, LastOfMyKind, Marjory Stewart-Baxter, That’s All She Wrote, Valerian Swing, Gagarin.

Oba dni koncertów odbędą się w Klubie Muzycznym Liverpool, przy ulicy Świdnickiej 37 we Wrocławiu. 2-dniowe karnety w cenie 30zł można zamówić pod adresem: WildBreadBooking@gmail.com, na bramce będzie można kupić bilety jednodniowe w cenie 20zł. Początek o 18:30.

Zgłoś uwagę