Partnerzy

Partnerzy programu to stale poszerzająca się grupa podmiotów działających m.in. w obszarze kultury, sztuki, sportu, rekreacji, rozrywki, edukacji, oferująca uczestnikom programu Premium bardzo atrakcyjne zniżki.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz statusu Premium na swojej karcie URBANCARD lub nie posiadasz karty URBANCARD lub URBANCARD Premium, a chcesz dołączyć do programu, złóż wniosek.

Lista wszystkich Partnerów

[Obrazek]

_Nowy Partner_Muzeum Pana Tadeusza - 20% na wystawy stałe

Adres:
Rynek 6

Kontakt:
71 75 50 640
info@ossolineum.pl

Otwarte w godzinach:

wtorek–piątek 9.00–17.00
sobota–niedziela 10.00–18.00

Muzeum Pana Tadeusza to najnowsza i najnowocześniejsza część Ossolineum, prezentująca zbiory Zakładu na bogatym tle historycznym i literackim. Wystawa stała muzeum składa się z dwóch części. Pierwsza z nich, „Rękopis Pana Tadeusza”, opowiada o powstaniu i recepcji książki niezwykłej – być może ostatniej, której fragmenty na pamięć znają niemal wszyscy Polacy. Jedyny istniejący rękopis Mickiewiczowskiego arcydzieła w otoczeniu kilkuset autentycznych manuskryptów, starodruków, grafik, obrazów, rzeźb i przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanych i skomentowanych przez ponad sto aplikacji i prezentacji multimedialnych – to zaproszenie do rozmowy o polskiej kulturze i historii walki o niepodległą ojczyznę. Druga część wystawy stałej, „Misja: Polska”, to wystawa o romantycznej idei wolności przeniesionej w realia II wojny światowej i czasów powojennych. Na przykładzie życiorysów Jana Nowaka- Jeziorańskiego i Władysława Bartoszewskiego prezentuje losy pokolenia, które dorastało w wolnej po 123 latach zaborów ojczyźnie, ale w 1939 roku stanęło przed koniecznością walki o niepodległość, a następnie o suwerenną obecność Polski w nowoczesnej Europie. Obaj świadkowie historii przekazali Ossolineum bezcenne zbiory dokumentujące ich losy, wydarzenia, w których uczestniczyli, a także kolekcje dzieł sztuki i archiwa. Bogaty program edukacyjny i artystyczny muzeum, a także szereg organizowanych przez placówkę wystaw czasowych i działań interdyscyplinarnych poszerzają perspektywę problemową wystaw stałych, co pozwala na podjęcie dialogu z najciekawszymi wątkami kultury współczesnej. Muzeum prowadzi także działalność badawczą i inspiruje wydarzenia poświęcone społecznemu oddziaływaniu twórczości literackiej.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

_Planeta Robotów - 10% ZNIŻKI!

Adres:
Macedońska 29

Kontakt:
888 357 988
wro@planetarobotow.pl

Otwarte w godzinach:

08:00 – 17:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Planeta Robotów to interaktywne warsztaty z LEGO robotyki dla dzieci, młodzieży, ale także i dorosłych. Stawiamy na praktykę i kreatywność, co pozwala na zbudowanie niepowtarzalnego robota. Łączymy naukę z zabawą, oferując atrakcyjny system zajęć opartych na tworzeniu niezwykłych konstrukcji z popularnych klocków LEGO®. Tworzymy humanoidalne roboty, maszyny i zdalnie sterowane pojazdy o niemal nieograniczonych możliwościach. Nauka programowania pozwala dzieciom zrozumieć zagadnienia odpowiadające za rozwój technologii oraz wykorzystać tę wiedzę do budowania urządzeń, które samodzielnie wykonują pożądane czynności. Każda lekcja to inny program, który krok po kroku wprowadza w niesamowity świat robotyki!

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Adrenalina Park - 15% ZNIŻKI!

Adres:
Sokolniki 46/1, Kąty Wrocławskie

Kontakt:
+48 530 730 143, +48 501 241 213
przygoda@adrenalina-park.pl

Otwarte w godzinach:

Wt. - Pt.: 13:00 - 20:00
Sob. - Niedz.: 11:00 - 20:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Adrenalina Park to miejsce rozrywki ekstremalnej. Atrakcje tego miejsca są umieszczone na niemal dwunastu hektarach powierzchni! Adrenalina Park zajmuje się prowadzeniem atrakcji linowych, mechanicznych. Oferuje także zorbing, żyroskop, strzelnice rozrywkowe oraz paintball.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Akademia-Zdrowia24 - 33% ZNIŻKI na karnety i 50% ZNIŻKI na pierwszy masaż!

Adres:
Rydygiera 2A

Kontakt:
539-191-934
recepcja.wroclaw.afb@gmail.com

Otwarte w godzinach:

Klub otwarty jest 24/7 (wejście przy pomocy aplikacji)
Recepcja Pon-Pt: 12:00-20:00

Jesteśmy największym w Polsce zespołem specjalistów, którzy zajmują się promowaniem zdrowego stylu życia. All For Body to przede wszystkim trening personalny, ale również fizjoterapia, dietetyka, masaże oraz indywidualnie przygotowany catering. Nasi podopieczni mogą liczyć na kompleksową opiekę zarówno przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym. Nasz przepis na sukces powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia wraz z najnowszymi badaniami oraz rozwiązaniami pochodzącymi z USA i Europy zachodniej. Unikalna formuła to nie tylko osiągnięty cel, ale przede wszystkim poprawa jakości życia.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

BWA - Galeria Wrocław Główny - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Piłsudskiego 105

Kontakt:
+48 71 790-25-81
info@bwa.wroc.pl

Otwarte w godzinach:

Wt., Czw. - Niedz.: 11:00 - 18:00, Śr.: 12:00 - 20:00

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

BWA Wrocław to instytucja kultury finansowana przez miasto Wrocław. Istnieje od 1962 r. Zajmuje się organizacją i prezentacją wystaw sztuki współczesnej. Interesuje się również interakcjami pomiędzy sztuką i innymi dziedzinami życia oraz badaniem jej znaczenia w kontekście społecznym. Swoje cele realizuje poprzez organizację wystaw, koncertów, spotkań oraz poprzez projekty wydawnicze. Ze względu na geograficzną bliskość Pragi, Berlina i Lipska BWA Wrocław angażuje się w tworzenie lokalnych struktur obiegu sztuki w polu zakreślonym pomiędzy tymi ośrodkami. A W A N G A R D A jest największą galerią BWA Wrocław. Prezentuje klasykę polskiej sztuki współczesnej, problemowe pokazy sztuki krajowej i europejskiej, pogranicza sztuk wizualnych, teatru i filmu, performansu i muzyki. Interesuje nas miasto i autentyczność sztuki, dlatego oprócz konkursu dla młodych malarzy im. Gepperta wracają tu street art projekty dźwiękowe i vj-skie.Budynek Awangardy zaprojektował w XVIII wieku Carl Gotthard Langhans, architekt berlińskiej Bramy Brandenburskiej. Po wojennych zniszczeniach i odbudowie, z bryły pałacu pozostał portyk, fragment parteru i paradne schody, dziś prowadzące tylko na mezzanino.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Centrum Kultury Agora - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Serbska 5a

Kontakt:
+48 71 325-14-83
sekretariat@ckagora.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 8:00 - 20:00
Sob. - Niedz.: podczas imprez
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Centrum Kultury Agora jest miejską instytucją kultury miasta Wrocław. Naszą misją jest szeroko rozumiana promocja kultury poprzez wielokierunkową działalność edukacyjną i artystyczną. Staramy się, aby realizowane działania zawsze charakteryzowała wysoka jakość, interdyscyplinarność, partycypacyjność i innowacyjność. CK Agora to miejsce spotkań artystów i inkubator dla młodych talentów; to przestrzeń dla kreatywności, twórczych poszukiwań, rozwijania pasji i wszechstronnego rozwoju osobowości niezależnie od wieku. W naszych pracowniach każdy znajdzie coś dla siebie – prowadzimy zajęcia teatralne, muzyczne, fotograficzne, z zakresu rzemiosła artystycznego (ceramika, szkło) i wiele innych. Działamy zarówno lokalnie, jak i na skalę międzynarodową – organizujemy wydarzenia artystyczne o różnym charakterze i profilu: koncerty, spektakle, wystawy i festiwale. Wizytówką instytucji stały się cykliczne projekty kulturalne, m.in.: FeTA – FESTIWAL ewentualnych TALENTÓW AKTORSKICH oraz ART OF IMPROVISATION Creative Festival – festiwal sztuki improwizowanej. Formuła festiwali oraz autorski program włączający zarówno pokazy mistrzów, warsztaty, jak i przegląd młodych twórców zdobyły uznanie środowiska artystycznego.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Centrum Kultury Wrocław - Zachód - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Chociebuska 4-6

Kontakt:
+48 71 354-46-60
biuro@ckwz.art.pl

Otwarte w godzinach:

Pon.: 9:00 - 17:00, Wt. - Pt.: 9:00 - 20:00
Sob. - Niedz.: podczas imprez
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Centrum Kultury Wrocław Zachód to samorządowa instytucja kultury prowadzona przez Gminę Wrocław. Centrum prowadzi działalność kulturalną, artystyczną, przygotowującą i inspirującą odbiorców do aktywnego uczestnictwa w kulturze, a zarazem do współtworzenia jej wartości. Zadaniem Centrum jest również promocja kultury i sztuki profesjonalnej, amatorskiej, pielęgnowanie tradycji, a także wzorców kulturowych wraz z całym dziedzictwem narodowym.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Centrum Kultury Zamek - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Świętojański 1

Kontakt:
+48 71 349-32-81
centrum@zamek.wroclaw.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Niedz.: 10:00 - 18:00

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Centrum Kultury „ZAMEK” jest instytucją miejską, która oferuje przestrzeń do poszukiwania, odnajdywania i rozwijania swoich pasji, to miejsce spotkań i twórczej samorealizacji. Nasza siedziba mieści się w wyjątkowym obiekcie: zabytkowym pałacu o barokowej bryle i ponad 800 letniej historii. Pomimo historycznej siedziby, jesteśmy instytucją nowoczesną i otwartą na każdego, kto wyraża chęć twórczego spędzania wolnego czasu. Umożliwiamy pogłębianie umiejętności w sztukach plastycznych, ceramice artystycznej, tańcu nowoczesnym, klasycznym, balecie, grze na instrumentach: pianino, gitara, a także w zajęciach rekreacyjnych: yoga, pilates, aerobik, capoeira. To sekcje istniejące, ale cały czas jesteśmy otwarci na nowe propozycje, naszą ofertę staramy się na bieżąco dostosowywać do potrzeb kulturalnych odbiorców. CK Zamek to również miejsce spotkań z twórcami kultury, kreatywnej wymiany myśli oraz realizacji wydarzeń artystycznych. Ponadto realizujemy autorskie projekty kulturalne, które stały się naszą wizytówką, są to: skoncentrowany na historycznych metodach browarnictwa Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa (maj), zakorzeniona w mitologii słowiańskiej Noc Świętojańska (czerwiec), ogólnopolskie spotkania miłośników fantastyki Dni Fantastyki (czerwiec), średniowieczny Jarmark Jadwiżański (październik), ekologiczne wymiany ubrań, spotkania z podróżnikami w cyklu „Kultury świata” oraz otwarte wykłady dotyczące współczesnej kondycji człowieka w ramach Leśnickiej Akademii Zamkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Empik School Wrocław - 15% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Ruska 11/12

Kontakt:
+48 71 341-87-06
sjo.wroclaw@empikschool.com

Otwarte w godzinach:

Pon. - Czw.: 10:00 - 20:00, Pt.: 9:00 - 19:00
Sob.: 9:00 - 13:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Empik School Wrocław - największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W ofercie znajdziesz kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, jak i orientalnych: japońskiego, szwedzkiego czy norweskiego. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorską metodę nauczania języka: THE INSELL METHOD, dzięki której szybko przełamiesz barierę językową. Będąc słuchaczem Empik School możesz na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: bezpłatnych konwersacji językowych, biblioteczki językowej, platformy ćwiczeń językowych online, czy warsztatów uczących planowania celów i ich osiągania. Wszyscy użytkownicy URBANCARD Premium mogą skorzystać z rabatu 15% na zapisy do grup na kurs roczny lub semestralny.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

HQ FotoLab - 20% ZNIŻKI na zdjęcia cyfrowe i wydruki wielkoformatowe

Adres:
ul. Bajana 1 (Hala Targowa "Tęcza")

Kontakt:
731-755-377
biuro@hqfotolab.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 9:00 - 19:00
Sob.: 8:00 - 14:00
Zniżka dla posiadacza Premium

HQ Fotolab to połączenie najnowszej technologii, ekologicznych rozwiązań i profesjonalnej obsługi. W naszym laboratorium wykonujemy zdjęcia cyfrowe i analogowe na najlepszych papierach FUJIFILM. Drukujemy obrazy na płótnie, płycie MDF, a także aluminium. Na miejscu wykonujemy zdjęcia do dokumentów, legitymacji, dyplomów oraz wizy. U nas możesz zamówić fotogadżety takie jak kubki, breloki, magnesy czy puzzle z wybranym przez siebie zdjęciem. Zajmujemy się także reprodukcją zdjęć, skanowaniem negatywów, slajdów i odbitek fotograficznych. W sprzedaży posiadamy aparaty i akcesoria fotograficzne firmy FUJIFILM. Kupicie też u nas albumy i ramki. HQ fotolab jest laboratorium fotograficznym autoryzowanym przez FUJIFILM.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Hydropolis - 15% ZNIŻKI! Bilet Normalny - 23ZŁ, Ulgowy - 15ZŁ!

Adres:
Na Grobli 19-21

Kontakt:
71 34 09 957
kontakt@hydropolis.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 9:00 - 18:00
Sob. - Niedz.: 10:00 - 20:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

HYDROPOLIS to ultranowoczesne i multimedialne centrum wiedzy o wodzie znajdujący się w zabytkowym, XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000 m². Wystawa podzielona jest na 8 stref tematycznych. Każda z nich przedstawia wodę z innego, fascynującego ujęcia. W HYDROPOLIS nacisk kładziemy na edukację i świadomość procesów, w których bierze udział – od funkcji pełnionych w ludzkiej komórce po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Imaginarium: Centrum Wirtualnej Rzeczywistości (VR) - 25% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Piłsudskiego 54-46, ul. Jana Długosza 59/75

Kontakt:
600-883-989
kontakt@imaginariumwroclaw.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 15 - 22
Sobota: 10 - 22, Niedziela: 12 - 20
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

IMAGINARIUM: WROCŁAWSKIE CENTRUM WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI (VR) Przenieś się do krainy wyobraźni, która dzięki cyfrowym technologiom staje się rzeczywistością. Odkrywaj z nami niespotykane do tej pory możliwości rozrywki i edukacji. Daj się porwać przygodzie pełnej zaskakujących doznań!

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Kino Nowe Horyzonty - bilety w cenie 16 zł i 18zł ! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BILETÓW ONLINE!

Adres:
Kazimiera Wielkiego 19a-21

Kontakt:
71 78-66-566, 71 78-15-570
sprzedaz@kinonh.pl

Otwarte w godzinach:

Kasy czynne są na 30 minut przed rozpoczęciem pierwszego seansu
Zniżka dla posiadacza Premium i osoby towarzyszącej (1+1)

Pierwsze i jedyne do tej pory arthouse’owe kino w Polsce. Powstało w 2012 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, które do dziś zajmuje się jego zarządzaniem i programowaniem. W programie kina, oprócz ambitnego repertuaru filmowego, znajdują się liczne projekty edukacyjne, cykl transmisji oper z The Metropolitan Opera, baletów z Teatru Bolshoi oraz spektakli teatralnych z londyńskiego National Theatre. W kinie odbywają się także rokrocznie liczne przeglądy i festiwale oraz rozmaite wystawy, konferencje, a nawet koncerty. Comiesięcznie organizowane są również filmowe spotkania dla dzieci, seniorów i młodych rodziców, dla obcokrajowców, czy specjalne projekcje dla osób niewidzących i niesłyszących. Miłośnikom sztuki filmowej obiekt ten jest świetnie znany, gdyż jest to główne kino największego festiwalu filmowego w Polsce, czyli Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, a od kilku lat także American Film Festival.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Klub Pod Kolumnami - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Św. Macieja 21

Kontakt:
+48 71 322-95-38
info@kolumny.art.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 14:00 - 21:00
Sob. - Niedz.: podczas imprez
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Klub Pod Kolumnami jest miejskim ośrodkiem kultury o wieloletniej tradycji. Położony jest w centrum klimatycznego Nadodrza, rejonu Wrocławia przeżywającego obecnie odrodzenie dzięki procesowi wielopłaszczyznowej rewitalizacji. Misją klubu jest stworzenie wszechstronnego miejsca spotkań, przybliżającego wrocławianom szeroko rozumianą kulturę. Klub prowadzi działalność z zakresu edukacji artystycznej w formie warsztatów, organizuje spotkania klubowe, wieczory literackie, pokazy i spektakle teatralne, koncerty muzyczne, prowadzi także klubową galerię sztuki. Wśród wyróżniających się kierunków naszego działania jest założona niedawno pracownia filmowa wyposażona w profesjonalny sprzęt do nauki technik filmowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Klubokawiarnia Dzieciolada - 20% zniżki na karnety i 50% zniżki do "Małpiego Gaju"

Adres:
Skrzydlata 21a/1b

Kontakt:
797-787-242
poczta@dzieciolada.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek - Niedziela: 10:00 - 19:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Dzieciolada to Wrocławska klubokawiarnia dla rodziców z dziećmi, w której odbywają się zajęcia dla dzieci, niezapomniane imprezy urodzinowe oraz okolicznościowe. W lokalu znajduje się wewnętrzny plac zabaw – małpi gaj, strefa malucha oraz strefa kreatywna. Miejsce to jest w pełni dostosowane do potrzeb rodziców z dziećmi – do lokalu prowadzi podjazd dla wózków, w środku znajduje się przewijak oraz miejsce do karmienia piersią. W naszej rodzinnej kawiarni stawiamy na smaczne i domowe jedzenie. Pyszna włoska kawa, wyśmienite ciasta, zdrowe sałatki z ekologicznych produktów – każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze menu dostosowane jest również do dzieci z alergiami. Tworzymy przyjazną przestrzeń, dbamy o miłą i rodzinną atmosferę, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Kolejkowo Bilet normalny 20zł, ulgowy 15zł!

Adres:
pl. Orląt Lwowskich 20B

Kontakt:
880-008-004
biuro@kolejkowo.pl

Otwarte w godzinach:

Codziennie w godzinach 10:00–18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Atrakcja Kolejkowo mieści się na terenie jednego z najstarszych dworców kolejowych we Wrocławiu. Dworzec Świebodzki zlokalizowany jest w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Orląt Lwowskich, niespełna 800 m od wrocławskiego rynku. Odwiedzając miniaturowy świat, w tym wspaniałym późnoklasycystycznym obiekcie, zobaczyć można m.in. makiety obiektów z Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Swoje miejsce znalazły tam takie perełki architektoniczne jak: Dworzec Świebodzki, kamienice wrocławskiego rynku, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu, schronisko Szwajcarka w Sudetach Zachodnich.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

MovieGate - 15% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Solny 10A (Podziemia)

Kontakt:
662-911-003
biuro@moviegate.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek - Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek - Niedziela: 10:00 - 20:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

MovieGate to unikatowe w skali Europy miejsce, które przeniesie cię w magiczny świat filmu, nauki i historii. Wyjątkowa ekspozycja, składająca się z oryginalnych kostiumów i rekwizytów filmowych największych megaprodukcji światowego kina, pozwoli ci przenieść się w świat, który do tej pory był dostępny wyłącznie na ekranach kin i telewizorów. Druga część Galerii MovieGate to Laboratorium Iluzji, w którym poznasz to, co na pierwszy rzut oka może wydawać się nielogiczne, a w rzeczywistości jest najbliższym odpowiednikiem magii! Wszystko na terenie zabytkowego schronu, zbudowanego pod samym centrum Wrocławia. W związku z tym trzecia część Galerii pozwoli Ci zapoznać się z historią dawnego Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Nie czekaj dłużej i już dzisiaj przejdź przez wrota do świata filmu!

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum "Gry i Komputery Minionej Ery" - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Orląt Lwowskich 20A

Kontakt:
732-552-591
muzeum@gikme.pl

Otwarte w godzinach:

Wt. - Pt.: 11:00 - 18:00
Sob.: 10:00 - 20:00, Niedz.: 10:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Interaktywne Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery to miejsce, w którym dorośli powrócą do lat dzieciństwa, a dzieci zostaną wciągnięte w wir dobrej zabawy. Muzeum zaprasza do zagrania na kilkudziesięciu stanowiskach - komputerach, konsolach i automatach arcade. Do obejrzenia jest także kolekcja 200 maszyn i zabawek z lat '70-'90. Do dyspozycji zwiedzających oddano m.in.: ponad 20 stanowisk do grania na komputerach i konsolach - w tym legendarne Commodore 64, Amiga i Atari a także dobrze znany Pegasus, automaty arcade i flipery, konsole przenośne i zabawki edukacyjne.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum Archeologiczne, Militariów - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Cieszyńskiego 9

Kontakt:
+48 71 347-16-96 w. 345
muzeum@mmw.pl

Otwarte w godzinach:

Śr. - Sob.: 10:00 - 17:00
Niedz.: 10:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wrocławskie Muzeum Militariów mieści się w budynku Arsenału Miejskiego, znanego także jako Arsenał Mikołajski. Początki budowli sięgają XV wieku, a swój obecny kształt Arsenał zawdzięcza rozbudowie przeprowadzonej w roku 1658 roku. Muzeum Militariów w swoim obecnym kształcie powstało w 2000 roku jako oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia. Muzeum gromadzi zabytki oręża polskiego i obcego. Do wiodących kolekcji należą: broń biała (XVII – XX w.), broń palna (XIX – XX w.) hełmy, pamiątki patriotyczne, ikonografia o tematyce batalistycznej, zbiór mundurów z okresu II wojny światowej i powojennych oraz elementów wyposażenia wojskowego. Muzeum Militariów należy do Międzynarodowego Komitetu Muzeów Broni (ICOMAM). Zbiory Muzeum prezentowane są na czterech wystawach stałych, wzbogacanych okresowo o piątą salę wystaw czasowych. Muzeum Archeologiczne powstało w 1815 r. na bazie prywatnych i posekularyzacyjnych zbiorów archeologicznych. Twórcą tego pierwszego Muzeum był J.G.G. Büsching, postać wielce zasłużona w tworzeniu nie tylko podstaw nowoczesnego muzealnictwa, ale także archiwistyki i bibliotekarstwa wrocławskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum Architektury - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Bernardyńska 5

Kontakt:
+48 71 344 82 79 w. 25
muzeum@ma.wroc.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Niedz.: 10:00 - 20:00

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Jedyne w Polsce Muzeum Architektury istnieje od 1965 roku. Mieści się w gotyckich wnętrzach dawnego klasztoru bernardynów z XV wieku, który składa się z kościoła św. Bernardyna ze Sienny i czworoboku klasztornego wokół wirydarza. Jako jedna z nielicznych zachowanych budowli średniowiecznych tego typu na Śląsku, należy do najcenniejszych zabytków Wrocławia. Muzeum jest członkiem-założycielem Światowej Konfederacji Muzeów Architektury (ICAM). Misją Muzeum Architektury we Wrocławiu jest upowszechnianie wartości oraz zachowanie świadectw historycznych w zakresie architektury dawnej i współczesnej, życia i działalności architektów oraz plastyki związanej z architekturą.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum Miejskie Wrocławia Historyczne, Sztuki Medalierskiej - 20% ZNIŻKI!

Adres:
Pałac Królewski, ul. Kazimierza Wielkiego 35

Kontakt:
+48 71 391-69-40
muzeum@mmw.pl

Otwarte w godzinach:

Wt. - Pt.: 10:00 - 17:00
Sob. - Niedz.: 10:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Muzeum Historyczne gromadzi i udostępnia zabytki z zakresu historii i sztuki dotyczące dziejów Wrocławia, wyroby rzemiosła artystycznego oraz ikonografię Wrocławia w tym grafiki, ryciny i fotografię. W skład zbiorów Muzeum wchodzą kolekcję dokumentów i druków ulotnych, plakatów, sztandarów. Unikatowa jest kolekcja ilustrująca historię wrocławskich teatrów. Bogate zbiory Muzeum prezentowane są na wystawie stałej „1000 lat Wrocławia” oraz na licznych wystawach czasowych. Muzeum jest również organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych, sesji naukowych i wykładów. Muzeum Sztuki Medalierskiej powstało w 1965 roku. Od 2000 roku funkcjonuje jako oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia. Jest jedyną w Polsce placówką specjalizującą się w gromadzeniu zbiorów medalierskich i falerystycznych. Jej bogate, gromadzone od ponad 40 lat zbiory dzieł polskich i obcych (głównie europejskich) liczą aktualnie około 50 tysięcy medali, medalionów i plakiet, oraz orderów, odznaczeń i odznak.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum Sztuki Cmentarnej - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Ślężna 37/39

Kontakt:
+48 71 791-59-04
muzeum@mmw.pl

Otwarte w godzinach:

Śr. - Sob.: 11:00 - 17:00
Niedz.: 11:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Stary Cmentarz Żydowski od 1991 roku udostępniany jest zwiedzającym jako Muzeum Sztuki Cmentarnej. To jedyna na terenie Wrocławia zachowana nekropolia z przełomu XIX i XX wieku. To również oryginalny i niepowtarzalny zespół rzeźby nagrobnej i małej architektury, harmonijnie współistniejącej z właściwie utrzymaną i starannie pielęgnowaną zielenią. Wygląd nagrobków i grobowców uległ z biegiem lat stopniowym przemianom – od tradycyjnych, gęsto stawianych macew, aż po odważne w formie i monumentalne, rodzinne pomniki nagrobne. W tych ostatnich widać wpływy architektury niemal wszystkich okresów: od starożytności przez średniowiecze i secesję, aż do modernizmu. Bogata jest także zastosowana symbolika, zarówno świecka, jak i religijna.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum Sztuki Mieszczańskiej - 20% ZNIŻKI!

Adres:
Stary Ratusz - Sukiennice 14/15

Kontakt:
+48 71 347-16-91 w. 26
muzeum@mmw.pl

Otwarte w godzinach:

Śr. - Sob.: 10:00 - 17:00
Niedz.: 10:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Muzeum Sztuki Mieszczańskiej powstało, jako oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia, w 2000 roku. Specjalizuje się w gromadzeniu, opracowywaniu i prezentowaniu obiektów związanych z wrocławskimi warsztatami rzemieślniczymi oraz artystami od czasów najdawniejszych po współczesność. Mieści się w najważniejszym budynku Wrocławia - Starym Ratusz. Usytuowana w centrum miasta, imponująca swą okazałością i bogactwem budowla, jest niekwestionowaną wizytówką stolicy Dolnego Śląska i jednym z najwybitniejszych zabytków późnogotyckiej architektury świeckiej w Europie. Już sam Ratusz z doskonale zachowanym wystrojem wnętrz można uznać za główny eksponat Muzeum. Spośród jego wnętrz wyróżnia się Sala Wielka. Jej późnogotycki rodowód podkreślają imponujące sklepienia krzyżowo-żebrowe oraz portale, zworniki i płaskorzeźby.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Wolności 7a

Kontakt:
71 347-16-96

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 10:00 - 17:00
Sob. - Niedz.: 10:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego jest pierwszą w Polsce tego typu placówką poświęconą teatrowi z siedzibą w dawnym skrzydle południowym wrocławskiego Pałacu Królewskiego. Głównym celem muzeum jest prezentowanie i promowanie dorobku wrocławskiej sceny teatralnej, uważanej za jedną z najważniejszych w Europie, ze szczególnym naciskiem na przypomnienie postaci jej wybitnego twórcy - Henryka Tomaszewskiego. Idea stworzenia miejsca dokumentującego pracę oraz słynną pasję kolekcjonerską Henryka Tomaszewskiego powstała jeszcze za jego życia zyskując aprobatę Mistrza. Muzeum opowiada o całym wrocławskim życiu teatralnym poprzez wystawy stałe i czasowe, rozbudowany i oryginalny program edukacyjny łączący zajęcia teoretyczne z praktycznymi, spotkania, pokazy i warsztaty, które w niekonwencjonalny sposób uchylają rąbka teatralnych tajemnic. Muzeum jest źródłem informacji i kwerend, propaguje metody, idee i techniki związane z teatralnymi profesjami. Jednak przede wszystkim jest to miejsce, w którym zwiedzającego od wejścia weźmie w posiadanie zaczarowany świat teatru.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Muzeum Współczesne - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Strzegomska 2A

Kontakt:
+48 71 356-42-57
mww@muzeumwspolczesne.pl

Otwarte w godzinach:

Pon.: 10:00 – 18:00
Śr. – Niedz.: 12:00 – 20:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Muzeum Współczesne Wrocław zostało powołane przez Radę Miejską Wrocławia w dniu 10.02.2011 roku. Muzeum prowadzi działalność na podstawie statutu nadanego przez Radę Miejską Wrocławia. Program i misja muzeum zostały sformułowane w koncepcji programowej MWW autorstwa Piotra Krajewskiego i Doroty Monkiewicz. We wrześniu 2011 roku Muzeum rozpoczęło swoją działalność w tymczasowej siedzibie – w schronie przy pl. Strzegomskim. Docelowo, siedzibę Muzeum stanowić będzie nowoczesny obiekt, który powstanie w centrum Wrocławia, przy ul. Purkyniego, w sąsiedztwie Panoramy Racławickiej, Muzeum Architektury i Akademii Sztuk Pięknych.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Narodowe Forum Muzyki - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Wolności 1

Kontakt:
+48 71 715-97-00
rezerwacje@nfm.wroclaw.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 11:00 – 18:00
Sob. - Niedz.: 2h przed koncertem
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Narodowe Forum Muzyki to jedna z najważniejszych instytucji muzycznych we Wrocławiu. Jest organizatorem wielu projektów artystycznych, edukacyjnych oraz festiwali takich jak: Musica Polonica Nova, Musica Electronica Nova, Jazztopad, Leo Festiwal, Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans), a także gospodarzem licznych zespołów artystycznych (Orkiestra Symfoniczna NFM, NFM Leopoldinum Orkiestra Kameralna, Wrocławska Orkiestra Barokowa, Chór NFM). Nowa siedziba NFM mieszcząca się przy pl. Wolności to obiekt o najnowocześniejszych założeniach akustycznych i architektonicznych, który zaprojektowała Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates. Światowy poziom akustyki zapewniają specjaliści z firmy Artec Consultants Inc. z Nowego Jorku. W obiekcie znajduje się: sala koncertowa na ok. 1800 miejsc o regulowanej akustyce, 3 sale kameralne, sale prób, pomieszczenia konferencyjno - biurowe, studio nagrań oraz przestrzeń wystawiennicza.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Ognisko Kultury Plastycznej - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul.Ruska 46A/413,414

Kontakt:
+48 71 344-56-94
kontakt@plastyka-ognisko.edu.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 15:00 - 20:00
Sob.: 9:30 - 14:30
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Ognisko Kultury Plastycznej im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu prowadzi edukację artystyczną osób dorosłych w zakresie sztuk pięknych. Działalność ta realizowana jest poprzez cykl zajęć praktycznych i teoretycznych w otwartych pracowniach artystycznych prowadzonych przez twórców w zakresie: rysunku i malarstwa, rzeźby, ceramiki, szkła, grafiki warsztatowej i komputerowej, fotografii cyfrowej, aranżacji i stylizacji w fotografii, tkactwa i działań artystycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

OH KINO - 10% zniżki na bilety i zestawy barowe!

Adres:
Powstańców Śląski 2-4 (Arkady Wrocławskie)

Kontakt:
+48 71 750-04-71
wroclaw@ohkino.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Niedz.: 9:45 - 21:45

Zniżka dla posiadacza Premium i osoby towarzyszącej (1+1)

OH KINO to sieć kin, która łączy w sobie zalety multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą lokalnego kina. Bieżący repertuar i najnowsze premiery filmowe. OH KINO wyróżnia się nowym, niespotykanym dotąd w Polsce spojrzeniem na rozrywkę kinową. OH KINO jest połączeniem najlepszych cech multipleksu - nowoczesnych systemów projekcji obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty repertuarowej z najlepszymi cechami dawnej kinematografii. Kameralne, ciepłe wnętrza nawiązujące wystrojem do złotej ery kina, domowy klimat, dziesięć klimatyzowanych sal kinowych, najwyższej klasy systemy dźwiękowe oraz najnowocześniejsza dostępna technologia projekcji filmów. OH KINO łączy artystyczny retro design wspierany przez nowoczesne technologie. Do dyspozycji Klientów jest snack bar z szeroką ofertą produktów, w tym ze zdrową żywnością. Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: specjalne miejsca na każdej z sal kinowych, możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem. ZNIŻKA NIE ŁĄCZY SIĘ Z PROMOCJAMI "OH! WTORKI Z COCA-COLA" oraz "BUENO CZWARTKI"

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Ośrodek Działań Artystycznych Firlej - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Grabiszyńska 56

Kontakt:
+48 695-424-229
firlej@firlej.wroc.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Niedz.: 8:00 – 16:00 i podczas koncertów / imprez
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Miejska instytucja kultury, organizująca imprezy cenione przez publiczność nie tylko wrocławską. Prezentowane tutaj koncerty muzyki alternatywnej sprawiły, że klub postrzegany jest w Polsce jako znaczące centrum kulturotwórcze. Firlej to również miejsce niezwykle przyjazne dla artystów, animatorów kultury i działaczy społecznych - otwarte na twórcze inicjatywy i wszelkie formy artystycznego wyrazu. Prowadzone są tutaj warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoje sztuki wystawiają lokalne teatry. Sztandarowym projektem Firleja jest Asymmetry Festival, przyciągający fanów muzyki eksperymentalnej z całej Europy.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Ośrodek Działań Twórczych Światowid - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Sempołowska 54A / ul. Szczytnicka 51

Kontakt:
+48 71 348-30-10
odt@swiatowid.net.pl

Otwarte w godzinach:

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Światowid posiada obecnie około 30. sekcji i pracowni oferujących popołudniowe zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia te mieszczą się w kilku głównych nurtach tematycznych: teatr, muzyka, film, plastyka, taniec, zajęcia zintegrowane, hobby i relaks. Ośrodek od wielu lat rozwija profil działań impresaryjnych, promując sztukę amatorską oraz profesjonalną, jest organizatorem festiwali, konkursów, warsztatów artystycznych, producentem premier teatralnych, miejscem koncertów i wernisaży. Nieustannie też zaprasza twórców do współpracy! Do dużych imprez Światowida należą: Festiwal Form Muzycznych (listopad), Artystyczne Warsztaty Wokalne (okres szkolnych ferii zimowych), Festiwal Bajkopisarzy „Piernikowa Chata” (marzec) oraz Ethnos – kultury świata (kwiecień). Ośrodek uruchomił także stałe cykle koncertowe, prezentując repertuar z zakresu muzyki poważnej (Światowid klasycznie) oraz z obszarów związanych z jazzem (Jazz w Światowidzie).

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Ośrodek Postaw Twórczych - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Działkowa 15

Kontakt:
+48 71 364-27-65
info@opt-art.net

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 10:00 – 21:00

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Ośrodek Postaw Twórczych oferuje wypracowane przez lata mechanizmy, dzięki którym prowadzone przez nas kursy: Fotografii, Malarstwa i Rysunku, Rysunku Architektonicznego, Projektowania Graficznego, Nauki gry na perkusji, Photoshopa, Grafiki Warsztatowej oraz Komiksu i Podstaw Ilustracji, stanowią jedną z najlepszych ofert tego typu na rynku.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Park Trampolin JumpWorld Wrocław - 25 zł zamiast 33 zł !

Adres:
Nyska 59-61

Kontakt:
518-161-110
info_wroclaw@jumpworld.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Sob.: 10:00 - 22:00
Niedz.: 10:00 - 20:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Park trampolin JumpWorld gwarantuje niezwykłe doznania i rozrywkę na najwyższym poziomie. Wiek nie ma znaczenia, tu wszyscy odnajdą coś dla siebie. To doskonałe miejsce dla dzieci, które w ciekawy i zupełnie nowy sposób mogą spożytkować swoje niemałe pokłady energii, dla młodzieży, która w bezpiecznych warunkach może realizować najbardziej zakręcone pomysły i w końcu dla dorosłych. Włożyliśmy wiele energii i pasji by stworzyć miejsce pozwalające na oderwanie się od przyziemnych spraw. Już teraz możecie poddać się szaleństwu skakania na trampolinach na nowej MEGA hali we Wrocławiu.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Platforma Sportów Wytrzymałościowych - 10% zniżki na udział w biegach!

Adres:
ul. Drukarska 36 lok. 14

Kontakt:
603-781-012
biuro@p-s-w.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 9:00-15:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Platforma Sportów Wytrzymałościowych - organizator zawodów, biegowych i triathlonowych (m.in. Wrocławskiej Dychy, Biegu Mietkowski, Triathlonu Mietków, Triathlon Zgorzelec). Bliski jest nam Dolny Śląsk, tu mieszkamy i trenujemy. W szczególności chcielibyśmy promować Wrocław, okolice Jeziora Mietkowskiego oraz pasmo Karkonoszy jako idealne miejsce do aktywnego wykorzystania czasu wolnego.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Restauracja "Gastropub" Wrocławska! 15% ZNIŻKI OD CAŁEGO RACHUNKU!

Adres:
Szewska 59/50

Kontakt:
+48 71 305-12-28 lub +48 605-421-800
wroclawska.szewska59@gmail.com

Otwarte w godzinach:

Pon. - Wt.: 12 - 22, Śr. - Czw.: 12 - 23,
Sob.: 12 - 00, Niedz.: 12 - 22
Zniżka dla posiadacza Premium

Gastropub Wrocławska. Wysokiej klasy pub, Restauracja polska. Jeśli chcesz spróbować kuchni dawnego Wrocławia z okresu międzywojennego, jeśli chcesz napić się wrocławskich piw albo dolnośląskich win to Wrocławska jest idealnym miejscem. Schabowy jak u babci, rolada śląska jak u cioci a dla młodszego pokolenia burger wrocławski. 15% ZNIŻKA OBEJMUJE WSZYSTKIE POZYCJE Z KARTY MENU Z WYŁĄCZENIEM REZERWACJI Z INDYWIDUALNIE USTALONYM MENU NP. W PRZYPADKU ORGANIZOWANYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Roboklocki! 10% ZNIŻKI! NOWY PARTNER!

Adres:
A. Ostrowskiego 9

Kontakt:
+48 71 307-10-86, 531-488-885
bok@roboklocki.pl

Otwarte w godzinach:

Informacja dostępna na stronie Partnera

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Program LEGO® Education zakłada, że dzieci uczą się najlepiej, gdy aktywnie angażują się w konstruowanie czegoś, co ma dla nich osobiste znaczenie, np. tworzenie historii, konstruowanie robotów, czy pisanie programu komputerowego. Pracując w oparciu o program oraz wyselekcjonowane i rekomendowane produkty LEGO® Education - Roboklocki® to nauka poprzez zabawę. Misja naszej firmy to: niech zabawa będzie inspiracją do nauki lub jak kto woli LET THE FUN BE INSPIRATION FOR SCIENCE. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem elementów języka angielskiego, stąd jego obecność w naszych materiałach. Swoją ofertę kierujemy do rodziców / opiekunów / placówek dzieci w wieku od lat 3 do 13 i dla każdego przedziału wiekowego mamy opracowany program od czeladnika, przez majsterkowicza, inżyniera, a na magistrze kończąc. Na zajęciach korzystamy ze sprzętu z zakresu np. Lego® AnimalBingo, StoryStarter, WeDo, WeDo 2.0, Mindstorms oraz robota Dash i Dot, którego właścicielem jest firmy współpracująca swoimi komponentami z programem LEGO® Education. Roboklocki® wprowadzają dzieci w świat przedmiotów ścisłych poprzez zabawę, wykorzystując elementy matematyki, fizyki oraz logiki. Zapraszamy do zajęć, aby móc doświadczyć jak zabawa staje się inspiracją do nauki!

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Salon "BLACKBEARD" - usługi fryzjerskie i barberskie: 10% zniżki

Adres:
ul. Tęczowa 57

Kontakt:
605-118-800
biuro@blackbeard.com.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 15:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Salon "BLACKBEARD - usługi fryzjerskie i barberskie" mieści się w budynku przy ulicy Tęczowej 57 we Wrocławiu. Zabytkowy charakter miejsca pasuje idealnie do tak starego zawodu jakim jest męski fryzjer. Wizyta w BlackBeard to celebracja męskości. Barber nie tylko skraca włosy oraz brodę, ale także zajmuje się męskim pilingiem, goli mężczyznę oraz sprawia, że klient czuje się zadbany i dopieszczony.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Salon optyczny "UNIQUE BOUTIQUE" - 20% zniżki na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne!

Adres:
ul. Legnicka 58 (Magnolia Park)

Kontakt:
534-938-202
magnolia@uniqueboutique.pl

Otwarte w godzinach:

Codziennie 9:00-21:00
Zniżka dla posiadacza Premium

Unique Boutique zajmuje się sprzedażą markowych okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych.W naszych salonach optycznych zlokalizowanych we Wrocławiu mamy szeroki wybór okularów ekskluzywnych marek, takich jak: Miu-Miu, Dolce&Gabbana, Prada, Versace, Persol®. Oferujemy także okulary innych, popularnych na świecie marek, m.in.: Ray-Ban®, Oakley®, Vogue, Michael Kors i Emporio Armani. Salony Unique Boutique wyróżnia wyspecjalizowana kadra, która przeprowadza badania wzroku oraz dobiera szkła okularowe i soczewki kontaktowe. Nasi pracownicy zajmują się także profesjonalnym doborem opraw okularowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Strefa Kultury - 20% zniżki na wybrane wydarzenia kulturalne w Imparcie!

Adres:
ul. Mazowiecka 17

Kontakt:
+48 71 34-19-432
rezerwacje@strefakultury.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 12:00 - 18:00
oraz na 2h przed wydarzeniem
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

W sieci miejsc, prowadzonych przez Strefę Kultury Wrocław, Impart jest tą o najdłuższej tradycji – nie tylko historia gmachu, w którym się mieści, sięga końca XIX wieku, ale i sam Impart (choć niekoniecznie pod tą nazwą) obecny jest we Wrocławiu od siedmiu dekad. Dziś przestrzeń przy ul. Mazowieckiej 17 to dwie sceny i klub muzyczny, na których goszczą koncerty, spektakle, pokazy filmów czy jam sessions – także te organizowane w ramach najważniejszych wrocławskich festiwali. 20% zniżka z Urbancard Premium obowiązuje na wybrane koncerty i spektakle organizowane przez Strefę Kultury Wrocław. Lista wydarzeń dostępna jest na stronie internetowej Strefy Kultury Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Teatr Muzyczny Capitol - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Piłsudskiego 67

Kontakt:
+48 71 789-04-52
rezerwacja@teatr-capitol.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 9:00 - 19:00
Sob. - Niedz.: 12:00 - 19:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu jest teatrem miejskim – jednostką kulturalną Samorządu Miasta Wrocławia. Mieści się w budynku przedwojennego kinoteatru Capitol z 1929 roku. W wyniku gruntownej przebudowy w latach 2011-2013 został czterokrotnie powiększony, zyskał najnowocześniejszą technologię sceny, a jego – najpiękniejsze w Polsce – modernistyczne wnętrze odrestaurowano z niezwykłą pieczołowitością. Capitol to teatr otwarty na odkrywcze formy muzyczne i teatralne, lecz nie odwracający się od dobrych tradycji. Wystawia spektakle dla widzów dorosłych i dla dzieci: od przedstawień rozrywkowych, broadwayowskich musicali po adaptacje polskiej i światowej literatury, angażujące odbiorców w inteligentny dialog z twórcami.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Teatr Polski - 20% ZNIŻKI!

Adres:
Gabrieli Zapolskiej 3

Kontakt:
71 316-07-75, 71 316-07-77, 71 316-07-78
marketing@teatrpolski.wroc.pl

Otwarte w godzinach:

Wt. - Sob.: 11:00 - 19:00
Niedziela i Święta: 2h przed spektaklem
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (2+4)

Teatr Polski we Wrocławiu to najstarszy wrocławski teatr dramatyczny, największy na Dolnym Śląsku i drugi co do wielkości w Polsce. W roku 2016 teatr będzie obchodził jubileusz siedemdziesięciolecia działalności. W tym okresie zbudował swoją pozycję nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Przedstawienia Edmunda Wiercińskiego, Wilama Horzycy, Jakuba Rotbauma, Henryka Tomaszewskiego, Krystyny Skuszanki, Jerzego Krasowskiego, Jerzego Grzegorzewskiego, Jerzego Jarockiego, Krystiana Lupy czy Grzegorza Jarzyny nie tylko reprezentowały najwyższy poziom artystyczny, ale inicjowały ważne rozmowy z publicznością we Wrocławiu i wszędzie tam, gdzie były pokazywane. Teatr Polski we Wrocławiu dysponuje trzema, sprofilowanymi repertuarowo scenami: Sceną im. Jerzego Grzegorzewskiego (klasyka w nowoczesnych wystawieniach), Sceną na Świebodzkim (eksperymenty teatralne) i Sceną Kameralną (spektakle komediowe i muzyczne). Wielopokoleniowy zespół teatru pełen jest osobowości aktorskich.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

TRAPPED - 20% ZNIŻKI na grę typu "exit room"!

Adres:
Kazimierza Wielkiego 67 (brama A , 2 piętro)

Kontakt:
608-111-661
biuro@trapped.com.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 10:00 - 22:30
Sob. - Niedz.: 10:00 - 22:30
Zniżka dla posiadacza Premium

Nudzą Cię szablonowe formy rozrywki ? Szukasz czegoś oryginalnego ? Jeżeli chcesz podjąć się się wyzwania, które dla Ciebie przygotowaliśmy – zbierz ekipę i przeżyj przygodę pełną emocji i adrenaliny. Wybierz scenariusz: Eksperyment (Przekroczcie próg okrytego mrokiem pokoju, w którym dokonywano eksperymentów na pacjentach. Czy badając to miejsce uda Ci się poznać odróżnić prawdę od fikcji?) lub Porwanie (Jesteście przetrzymywani w pewnej piwnicy. Tylko od Waszej kreatywności i nieszablonowego myślenia zależy to, czy uda Wam się uwolnić z rąk porywaczy przed upływem czasu) Poznaj historię naszych bohaterów, stocz walkę z czasem i wydostań się z pokoju pełnego zagadek i łamigłówek.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

War-Zone Wrocław - 25% ZNIŻKI na grę LaserTag i 10% ZNIŻKI na strzelnicę!

Adres:
Sztabowa 32

Kontakt:
731 027 577
biuro@war-zone.com.pl

Otwarte w godzinach:

Wt. - Pt.: 16:00 - 20:00
Sob. - Niedz.: 12:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

War Zone to Wrocławski Laser Tag oraz Strzelnica. W środku panuje prawdziwie żołnierski klimat. Dla każdego znajdzie się coś interesującego – można strzelać zarówno z broni laserowej jak i z broni palnej. W szerokiej ofercie m.in. pistolety, pistolety maszynowe, karabinki, karabiny czy strzelby. Strzelnica zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej oraz możliwość bezpiecznego wyszkolenia w posługiwaniu się każdą bronią palną. Z kolei laser tag to bezbolesna wersja paintballu, w której gracze uzbrojeni są w repliki prawdziwych karabinków używanych przez wojsko i jednostki specjalne. Cała rozgrywka odbywa się na dwupiętrowej arenie, w przyciemnionych korytarzach podziemi budynku. Do wyboru kilka różnych scenariuszy, miłośnicy taktycznych rozgrywek będą zachwyceni. Adrenalina i niesamowite emocje gwarantowane!

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Wrocławski Klub Anima - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Pilczycka 47

Kontakt:
+48 71 351-12-71
anima@klubanima.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Czw.: 8:00 – 22:00
Pt.: 8:00 – 20:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wrocławski Klub Anima, to instytucja kulturalna z wieloletnią tradycją i prestiżem. W jej murach od wielu lat kwitnie kulturalne i artystyczne życie miasta. Zadaniem Klubu jest integracja wokół działań artystycznych (teatr, muzyka, plastyka, ekologia ) ludzi w różnym wieku, z różnymi doświadczeniach i drogami życiowymi. Poprzez różnorodne zajęcia rozwijamy zainteresowania i pasję uczestników.Proponowane przez nas imprezy, zajęcia i projekty adresowane są do szerokiego wachlarza odbiorców. Wrocławski Klub Anima jest miejscem, w którym ogniskują się pomysły, dążenia, pasje i działania ludzi, którym choć trochę zależy na oderwaniu się od skomercjalizowanego, skomputeryzowanego świata. To właśnie tutaj można spotkać najróżniejsze indywidualności, ścierające się dążenia, eksplodujące całkiem nowe pomysły. Nasze drzwi zawsze stoją otworem dla najbardziej szalonych osobowości i pasjonatów, dla ludzi, którym na sercu leżą sprawy rozwoju kultury. Wytrwale uczestniczymy w wychowaniu młodego pokolenia "w" i "dla" kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Wrocławski Klub Formaty - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Samborska 3/5

Kontakt:
+48 71 789-33-20
wkf@wkformaty.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 13:00 - 21:00

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wrocławski Klub Formaty jest miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku. Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach (Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Wrocławski Teatr Lalek - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Teatralny 4

Kontakt:
+ 48 71 335-49-10
widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Otwarte w godzinach:

Wt. - Pt.: 9:00 - 19:00
Sob. - Niedz.: 2h przed spektaklem
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wrocławski Teatr Lalek mieści się przy pl. Teatralnym 4 we Wrocławiu w budynku dawnej resursy kupieckiej wzniesionym w stylu neobarokowym wg projektu Blummera w latach 1892 - 1894, rozbudowanym wg projektu A. Graua w latach 1905 – 1909. Po wschodniej stronie budynku rozległy taras łączy go z promenadą ciągnącą się wzdłuż fosy miejskiej w kierunku dzisiejszego parku Kopernika i Bastionu Sakwowego położonego na wzgórzu, zwanym dziś Wzgórzem Partyzantów.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Wrocławski Teatr Pantomimy - 50% ZNIŻKI na bilet Normalny, Ulgowy 25%!

Adres:
Al. Dębowa 16

Kontakt:
71 337-21-03, 71 337-21-04
pantomima@pantomima.wroc.pl

Otwarte w godzinach:

Bilety na spektakle sprzedawane są w kasach Teatru Polskiego

Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wrocławski Teatr Pantomimy powstał w 1956 roku. Jego założycielem i kierownikiem artystycznym był choreograf i reżyser Henryk Tomaszewski. Unikalność Wrocławskiego Teatru Pantomimy to efekt wypracowanego przez Tomaszewskiego studyjnego sposobu kształcenia mima totalnego. Poszukiwania prawdy (w) ruchu oraz nowych środków wyrazu, umożliwiły tworzenie choreodramów spektaklowych: widowisk o bogatej scenografii i oprawie muzycznej, w których ruch nie jest prostym ekwiwalentem słowa, a syntezą doznań i wrażeń. Osobliwe wizje reżyserskie i autorskie programy Tomaszewskiego przyniosły zespołowi popularność w kraju i za granicą oraz liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach. Od 2009 roku dyrektorem naczelnym Teatru jest Zbigniew Szymczyk. Obecna linia programowa WTP skupia się wokół zagadnień szeroko pojętego teatru fizycznego, wzbogacając środki pantomimy o różnorodne konwencje teatralne. Zespół Teatru prowadzi również zajęcia warsztatowe, podczas których młodym adeptom przekazywane są tradycje ruchowe wrocławskiej pantomimy.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Wrocławski Teatr Współczesny - 20% ZNIŻKI!

Adres:
ul. Rzeźnicza 12

Kontakt:
+48 71 358-89-22
rezerwacja@wteatrw.pl

Otwarte w godzinach:

Wt. - Sob.: 12:00 - 19:00
Niedziela i Święta: na 2h przed spektaklem
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wrocławski Teatr Współczesny jest sceną miejską o blisko 70 letniej historii. Pracowali tu wybitni reżyserzy: Jerzy Jarocki, Józef Szajna, Krzysztof Warlikowski, Jan Klata, Piotr Cieplak, Michał Zadara, Barbara Wysocka, Agnieszka Olsten, Agata Duda-Gracz, Lech Raczak. Autorski teatr tworzyli przez lata dyrektorzy Andrzej Witkowski [1962-1964, 1966-1973], Kazimierz Braun [1975-1984] i Krystyna Meissner [1999-2012]. W 2012 r. dyrekcję objął reżyser Marek Fiedor. W latach 2001-2011 teatr był organizatorem sześciu kolejnych edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog-Wrocław. Swoje stałe miejsce w repertuarze WTW miały od lat 60-tych dramaty Tadeusza Różewicza, jednego z najważniejszych twórców literatury przełomu XX i XXI wieku. Był to także teatr dwóch innych, dziś niemal zapomnianych, wybitnych twórców: Helmuta Kajzara i Tymoteusza Karpowicza. Powrócili oni na scenę WTW w „Strefach kontaktu” - cyklu działań przypominających ich sylwetki i twórczość poprzez spektakle warsztatowe, czytania performatywne, spotkania z teoretykami teatru i świadkami zdarzeń sprzed lat. „Strefy kontaktu” to także dyskusje, wystawy i projekcje filmów towarzyszące kolejnym premierom teatru. Inna linia repertuarowa to "Prosta historia" - cykl prezentujący nie tylko w formie przedstawień losy pojedynczych ludzi na tle Wielkiej Historii. Do pracy w WTW zapraszani są reżyserzy, którzy mają dystans do wszelkich wypowiedzi ideologicznych, którzy chodzą własnymi ścieżkami, tworzą swoje "teatry osobne" i nie poddają się presji mód. Wrocławski Teatr Współczesny pozostaje ponad podziałami generacyjnymi: istotne są tematy, a rozmowa jest tym ciekawsza, im więcej pokoleń w niej uczestniczy - po obu stronach rampy.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka - bilety na spektakle w cenie 17zł i 5% zniżki na warsztaty semestralne!

Adres:
ul. Kuźnicza 29a

Kontakt:
+48 71 341-80-02, 608-432-224
biuro@centrumtworczosci.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Czw.: 9:00 - 18:00
Pt.: 9:00 - 17:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Misją Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury mają wszystkie dzieci, wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości. Organizujemy warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także spektakle dla najmłodszych widzów oraz grup zorganizowanych.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

ZOO Team Wystawa Zwierząt Egzotycznych - 20% ZNIŻKI!

Adres:
pl. Orląt Lwowskich 20A

Kontakt:
781-324-894
andrzej@zooteam.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Sob.: 10:00 - 18:00
Niedz.: 9:00 - 17:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wystawa Zwierząt Egzotycznych ZOO Team to ponad 100 fascynujących okazów. Na wyciągnięcie ręki są tu ptaszniki (nazywane tarantulami), groźnie wyglądające skorpiony, węże, gekony, agamy, legwany a także olbrzymie wije, skolopendry i jeże. Olbrzymią zaletą wystawy jest możliwość głaskania, brania na rękę, a nawet robienia sobie zdjęć z wybranymi okazami. Prowadzący chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a w sali multimedialnej odbywają się prelekcje na temat zwierząt egzotycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ
[Obrazek]

ZOO Wrocław - 10% ZNIŻKI na karnety roczne! Bilet Normalny - 30zł, Ulgowy - 20zł!, Rodzinny - 120zł!

Adres:
Wróblewskiego 1-5

Kontakt:
+48 71 340-71-19
pok@zoo.wroc.pl

Otwarte w godzinach:

Pon. - Pt.: 9:00 - 17:00
Weekendy i Święta: 9:00 - 18:00
Zniżka dla posiadacza Premium i dzieci (1+5)

Wrocławskie ZOO to doskonały przykład łączenia tradycji z nowoczesnością, dbania o spuściznę i śmiałego inwestowania w przyszłość. Jest to najstarszy i najbardziej znany ogród zoologiczny w Polsce - 10 lipca 2015 będzie obchodził 150 lat. Posiada również najbogatszą kolekcję zwierząt – na 33 ha mieszka około 12 000 osobników reprezentujących ponad 1 100 gatunków, w tym jedną z największych kolekcji gadów i płazów w Europie. W ciągu ostatnich 7 lat inwestycje w zoo przekroczyły 300 mln PLN, a w ich wyniku powstały nowe pawilony i wybiegi m.in. dla zwierząt Madagaskaru, nosorożców indyjskich, okapi czy gibonów. Ostatnia bardzo duża inwestycja, to pierwsze w Polsce oceanarium o powierzchni niespełna 2 hektarów. Poza Afrykarium na terenie ZOO Wrocław znajduje się 9 innych pawilonów, m.in. Akwarium, Madagaskar, Małpiarnia, Ptaszarnia, Sahara, Terrarium czy Słoniarnia.

CZYTAJ WIĘCEJ