„unReal” - największe wydarzenie rowerowe roku

Multikino wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na epicką przygodę. Premierowy pokaz filmu „unReal” odbędzie się już 15 października o godz. 20 w obu wrocławskich kinach sieci Multikino.


Połączenie ewolucji najlepszych zawodników na świecie i do tej pory nie stosowanych technik realizacji sprawia, że film „unReal” to widowisko które powinni zobaczyć nie tylko fani Downhillu i Freeride’u rowerowego, ale wszyscy pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji i strachu. "unReal" to pierwszy w historii film rowerowy nakręcony w technologii 4K. To widowisko stworzone przez pasjonatów dla wszystkich idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.
Pokaz filmu odbędzie się 15 października o godz.20 jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Reżyseria, montaż i scenariusz: Anthill Films
Występiują m.in.: Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Brook MacDonald, Cam McCaul, Finn Iles, Graham Agassiz, Ian Morrison, James Doerfling,
Czas trwania: 56 min.
Film z polskimi napisami!

Ceny biletów: 22 zł – bilet normalny, 18 zł – bilet ulgowy( za okazaniem legitymacji studenckiej/ z kodem zniżkowym z Facebooka)

 

Zgłoś uwagę